SimpleSAMLphp 1.15 - en to nb_NO translation catalogue (14 entries)

en: {authX509:X509warning:proceed}
nb_NO: Fortsett

en: {authX509:X509warning:renew}
nb_NO: Vennligst forny sertifikatet ditt før det utløper.

en: {authX509:X509error:certificate_text}
nb_NO: X509 sertifikatautentisering er påkrevd for å aksessere denne tjenesten.

en: {authX509:X509warning:renew_url}
nb_NO: Vennligst <a href=‘%renewurl%’>forny</a> sertifikatet ditt før det utløper.

en: {authX509:X509warning:warning_header}
nb_NO: Sertifikatet ditt vil snart utløpe.

en: {authX509:X509error:certificate_header}
nb_NO: X509 sertifikatautentisering

en: {authX509:X509warning:warning}
nb_NO: Sertifikatet ditt vil utløpe om %daysleft% dager.

en: Please renew your certificate in time.
nb_NO: Vennligst forny sertifikatet ditt før det utløper.

en: Your certificate will expire in %daysleft% days.
nb_NO: Sertifikatet ditt vil utløpe om %daysleft% dager.

en: X509 certificate authentication
nb_NO: X509 sertifikatautentisering

en: Please <a href='%renewurl%'>renew your certificate</a> in time.
nb_NO: Vennligst <a href=‘%renewurl%’>forny</a> sertifikatet ditt før det utløper.

en: Proceed
nb_NO: Fortsett

en: X509 certificate authentication is required to access this service.
nb_NO: X509 sertifikatautentisering er påkrevd for å aksessere denne tjenesten.

en: Your certificate is about to expire.
nb_NO: Sertifikatet ditt vil snart utløpe.
