SimpleSAMLphp 1.15 - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: {authX509:X509warning:proceed}
pl: Idź

en: {authX509:X509warning:renew}
pl: Pamiętaj o odnowieniu swojego certyfikatu zanim wygaśnie.

en: {authX509:X509error:certificate_text}
pl: Uwierzytelnienie certyfikatem X509 jest wymagane do uzyskania dostępu do serwisu.

en: {authX509:X509warning:renew_url}
pl: Pamiętaj o <a href='%renewurl%'>odnowieniu</a> swojego certyfikatu zanim wygaśnie.

en: {authX509:X509warning:warning_header}
pl: Twój certyfikat niedługo wygaśnie.

en: {authX509:X509error:certificate_header}
pl: Uwierzytelnienie certyfikatem X509

en: {authX509:X509warning:warning}
pl: Twój certyfikat wygaśnie za %daysleft% dni.

en: Please renew your certificate in time.
pl: Pamiętaj o odnowieniu swojego certyfikatu zanim wygaśnie.

en: Your certificate will expire in %daysleft% days.
pl: Twój certyfikat wygaśnie za %daysleft% dni.

en: X509 certificate authentication
pl: Uwierzytelnienie certyfikatem X509

en: Please <a href='%renewurl%'>renew your certificate</a> in time.
pl: <a href='%renewurl%'>Odnów swój certyfikat</a> zanim wygaśnie.

en: Proceed
pl: Idź

en: X509 certificate authentication is required to access this service.
pl: Uwierzytelnienie certyfikatem X509 jest wymagane do uzyskania dostępu do serwisu.

en: Your certificate is about to expire.
pl: Twój certyfikat niedługo wygaśnie.
