SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
cs: Poskytovatel služby pro

en: {consent:consent:abort}
cs: Zrušit přihlášení k SPNAME

en: {consent:consent:remember}
cs: Zapamatuj

en: {consent:consent:login}
cs: Login

en: {consent:consent:consent_purpose}
cs: Cíl SPNAME v SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
cs: Jdi na stránku s informacemi o službě

en: {consent:consent:consent_header}
cs: Obsah odesílaných osobních informací

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
cs: zobraz/skryj atributy

en: {consent:consent:table_caption}
cs: Uživatelské informace

en: {consent:consent:status_header}
cs: Status souhlasu

en: {consent:consent:noconsent_title}
cs: Souhlas nebyl vydán

en: {consent:consent:consent_accept}
cs: Můžete se přihlásit do služby SPNAME

en: {consent:consent:table_summary}
cs: Seznam informací o vás, které budou předány službě, ke které se přihlašujete

en: {consent:consent:service_provider_header}
cs: Poskytovatel služby

en: {consent:consent:show_attributes}
cs: Zobraz atributy

en: {consent:consent:show_attribute}
cs: Zobrazit obsah

en: {consent:consent:no}
cs: Ne, neakceptuji

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
cs: Bezpečnostní politika služby

en: {consent:consent:noconsent_text}
cs: Nedal jste souhlas pro zaslání svých atributů poskytovateli služeb.

en: {consent:consent:noconsent_return}
cs: Zpátky na stránku pro souhlas

en: {consent:consent:yes}
cs: Ano, akceptuji

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
cs: Atributy, které mohou být zaslány službě

en: Service Providers for
cs: Poskytovatel služby pro

en: Yes, continue
cs: Ano, akceptuji

en: Return to consent page
cs: Zpátky na stránku pro souhlas

en: Consent status
cs: Status souhlasu

en: Go to information page for the service
cs: Jdi na stránku s informacemi o službě

en: Service Provider
cs: Poskytovatel služby

en: Abort login to SPNAME
cs: Zrušit přihlášení k SPNAME

en: show/hide attributes
cs: zobraz/skryj atributy

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
cs: Cíl SPNAME v SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
cs: Seznam informací o vás, které budou předány službě, ke které se přihlašujete

en: Consent about releasing personal information
cs: Obsah odesílaných osobních informací

en: No consent given
cs: Souhlas nebyl vydán

en: login
cs: Login

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
cs: Nedal jste souhlas pro zaslání svých atributů poskytovateli služeb.

en: Remember
cs: Zapamatuj

en: Show content
cs: Zobrazit obsah

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
cs: Můžete se přihlásit do služby SPNAME

en: Privacypolicy for the service
cs: Bezpečnostní politika služby

en: No, cancel
cs: Ne, neakceptuji

en: Show attributes
cs: Zobraz atributy

en: User information
cs: Uživatelské informace

en: Information that will be sent to SPNAME
cs: Atributy, které mohou být zaslány službě
