SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (42 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
el: Πάροχοι υπηρεσιών για

en: {consent:consent:abort}
el: Ακύρωση εισόδου στην υπηρεσία SPNAME

en: {consent:consent:remember}
el: Να θυμάσαι την επιλογή μου

en: {consent:consent:login}
el: Είσοδος

en: {consent:consent:consent_purpose}
el: Περιγραφή όπως παρέχεται από την υπηρεσία: SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
el: Επιπλέον πληροφορίες για την υπηρεσία

en: {consent:consent:consent_header}
el: Δήλωση συγκατάθεσης για τον διαμοιρασμό προσωπικών δεδομένων

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
el: εμφάνιση/απόκρυψη στοιχείων

en: {consent:consent:table_caption}
el: Πληροφορίες χρήστη

en: {consent:consent:status_header}
el: Κατάσταση συγκατάθεσης

en: {consent:consent:noconsent_title}
el: Μη αποδοχή συγκατάθεσης

en: {consent:consent:consent_accept}
el: Εάν προχωρήσετε, τα στοιχεία που ακολουθούν θα διαμοιραστούν με την υπηρεσία <b>SPNAME</b>. Συμφωνείτε με την απελευθέρωση των στοιχείων αυτών στην υπηρεσία κάθε φορά που επιθυμείτε πρόσβαση σε αυτή;

en: {consent:consent:table_summary}
el: Εμφάνιση πληροφοριών που θα διαμοιραστούν με την υπηρεσία κατά την πρόσβαση σε αυτή

en: {consent:consent:service_provider_header}
el: Πάροχος υπηρεσίας

en: {consent:consent:show_attribute}
el: Εμφάνιση λεπτομερειών

en: {consent:consent:no}
el: Απόρριψη

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
el: Πολιτική προστασίας απορρήτου υπηρεσίας

en: {consent:consent:noconsent_text}
el: Δεν έχετε δώσει συγκατάθεση για τον διαμοιρασμό προσωπικών δεδομένων με την υπηρεσία SPNAME

en: {consent:consent:noconsent_return}
el: Επιστροφή στη σελίδα δήλωσης συγκατάθεσης

en: {consent:consent:yes}
el: Αποδοχή

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
el: Πληροφορίες που θα διαμοιραστούν με την υπηρεσία SPNAME

en: Service Providers for
el: Πάροχοι υπηρεσιών για

en: Yes, continue
el: Αποδοχή

en: Return to consent page
el: Επιστροφή στη σελίδα δήλωσης συγκατάθεσης

en: Consent status
el: Κατάσταση συγκατάθεσης

en: Go to information page for the service
el: Επιπλέον πληροφορίες για την υπηρεσία

en: Service Provider
el: Πάροχος υπηρεσίας

en: Abort login to SPNAME
el: Ακύρωση εισόδου στην υπηρεσία SPNAME

en: show/hide attributes
el: εμφάνιση/απόκρυψη στοιχείων

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
el: Περιγραφή όπως παρέχεται από την υπηρεσία: SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
el: Εμφάνιση πληροφοριών που θα διαμοιραστούν με την υπηρεσία κατά την πρόσβαση σε αυτή

en: Consent about releasing personal information
el: Δήλωση συγκατάθεσης για τον διαμοιρασμό προσωπικών δεδομένων

en: No consent given
el: Μη αποδοχή συγκατάθεσης

en: login
el: Είσοδος

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
el: Δεν έχετε δώσει συγκατάθεση για τον διαμοιρασμό προσωπικών δεδομένων με την υπηρεσία SPNAME

en: Remember
el: Να θυμάσαι την επιλογή μου

en: Show content
el: Εμφάνιση λεπτομερειών

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
el: Εάν προχωρήσετε, τα στοιχεία που ακολουθούν θα διαμοιραστούν με την υπηρεσία <b>SPNAME</b>. Συμφωνείτε με την απελευθέρωση των στοιχείων αυτών στην υπηρεσία κάθε φορά που επιθυμείτε πρόσβαση σε αυτή;

en: Privacypolicy for the service
el: Πολιτική προστασίας απορρήτου υπηρεσίας

en: No, cancel
el: Απόρριψη

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη

en: Information that will be sent to SPNAME
el: Πληροφορίες που θα διαμοιραστούν με την υπηρεσία SPNAME
