SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
eu: Zerbitzu hornitzaileak hontarako:

en: {consent:consent:abort}
eu: Bertan behera utzi zerbitzuan identifikazioa

en: {consent:consent:remember}
eu: Onespena gogoratu

en: {consent:consent:login}
eu: hasi saioa

en: {consent:consent:consent_purpose}
eu: Zerbtizuaren xedea SPDESC da

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
eu: Joan zerbitzuaren informazio orrira

en: {consent:consent:consent_header}
eu: Informazio pertsonala askatzeko onespena

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
eu: erakutsi/gorde atributuak

en: {consent:consent:table_caption}
eu: Erabiltzailearen informazioa

en: {consent:consent:status_header}
eu: Onespen egoera

en: {consent:consent:noconsent_title}
eu: Ez da onespena eman

en: {consent:consent:consent_accept}
eu: Zerbitzuak, hemen agertzen den informazioa lekualdatzea eskatzen du.

en: {consent:consent:table_summary}
eu: Zu identifikatuko zaren zerbitzura zure ze informazio bidaliko den erakusten du

en: {consent:consent:service_provider_header}
eu: Zerbitzu hornitzailea

en: {consent:consent:show_attributes}
eu: Erakutsi atributuak

en: {consent:consent:show_attribute}
eu: Erakutsi onespena

en: {consent:consent:no}
eu: Ez, utzi

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
eu: Zerbitzuarentzako pribatutasun-politika

en: {consent:consent:noconsent_text}
eu: Ez duzu onespena eman zure atributuak zerbitzuari transferitzeko.

en: {consent:consent:noconsent_return}
eu: Itzuli onespen orrira

en: {consent:consent:yes}
eu: Bai, jarraitu

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
eu: Zerbitzura bidaliko diren atributuak

en: Service Providers for
eu: Zerbitzu hornitzaileak hontarako:

en: Yes, continue
eu: Bai, jarraitu

en: Return to consent page
eu: Itzuli onespen orrira

en: Consent status
eu: Onespen egoera

en: Go to information page for the service
eu: Joan zerbitzuaren informazio orrira

en: Service Provider
eu: Zerbitzu hornitzailea

en: Abort login to SPNAME
eu: Bertan behera utzi zerbitzuan identifikazioa

en: show/hide attributes
eu: erakutsi/gorde atributuak

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
eu: Zerbtizuaren xedea SPDESC da

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
eu: Zu identifikatuko zaren zerbitzura zure ze informazio bidaliko den erakusten du

en: Consent about releasing personal information
eu: Informazio pertsonala askatzeko onespena

en: No consent given
eu: Ez da onespena eman

en: login
eu: hasi saioa

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
eu: Ez duzu onespena eman zure atributuak zerbitzuari transferitzeko.

en: Remember
eu: Onespena gogoratu

en: Show content
eu: Erakutsi onespena

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
eu: Zerbitzuak, hemen agertzen den informazioa lekualdatzea eskatzen du.

en: Privacypolicy for the service
eu: Zerbitzuarentzako pribatutasun-politika

en: No, cancel
eu: Ez, utzi

en: Show attributes
eu: Erakutsi atributuak

en: User information
eu: Erabiltzailearen informazioa

en: Information that will be sent to SPNAME
eu: Zerbitzura bidaliko diren atributuak
