SimpleSAMLphp 1.15 - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
hr: Davatelji usluge za

en: {consent:consent:abort}
hr: Odustani od prijave u SPNAME

en: {consent:consent:remember}
hr: Zapamti moj odabir

en: {consent:consent:login}
hr: prijavi se

en: {consent:consent:consent_purpose}
hr: Namjena servisa SPNAME je SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
hr: Idi na stranicu s informacijama o servisu

en: {consent:consent:consent_header}
hr: Dozvola za isporuku osobnih podataka

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
hr: prikaži/sakrij atribute

en: {consent:consent:table_caption}
hr: Informacije o korisniku

en: {consent:consent:status_header}
hr: Status odobrenja

en: {consent:consent:noconsent_title}
hr: Isporuka podataka nije odobrena

en: {consent:consent:consent_accept}
hr: Servis SPNAME zahtjeva isporuku dolje navedenih podataka.

en: {consent:consent:table_summary}
hr: Prikaži popis vaših podataka koji će biti prosljeđeni servisu kojem želite pristupiti

en: {consent:consent:service_provider_header}
hr: Davatelj usluge

en: {consent:consent:show_attributes}
hr: Prikaži atribute

en: {consent:consent:show_attribute}
hr: Prikaži sadržaj

en: {consent:consent:no}
hr: Ne, odustani

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
hr: Politika zaštite privatnosti kod servisa

en: {consent:consent:noconsent_text}
hr: Niste dali pristanak da se vaši podaci isporuče davatelju usluge.

en: {consent:consent:noconsent_return}
hr: Povratak na stranicu za kreiranje dozvola

en: {consent:consent:yes}
hr: Da, nastavi

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
hr: Informacije koje će biti poslane servisu SPNAME

en: Service Providers for
hr: Davatelji usluge za

en: Yes, continue
hr: Da, nastavi

en: Return to consent page
hr: Povratak na stranicu za kreiranje dozvola

en: Consent status
hr: Status odobrenja

en: Go to information page for the service
hr: Idi na stranicu s informacijama o servisu

en: Service Provider
hr: Davatelj usluge

en: Abort login to SPNAME
hr: Odustani od prijave u SPNAME

en: show/hide attributes
hr: prikaži/sakrij atribute

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
hr: Namjena servisa SPNAME je SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
hr: Prikaži popis vaših podataka koji će biti prosljeđeni servisu kojem želite pristupiti

en: Consent about releasing personal information
hr: Dozvola za isporuku osobnih podataka

en: No consent given
hr: Isporuka podataka nije odobrena

en: login
hr: prijavi se

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
hr: Niste dali pristanak da se vaši podaci isporuče davatelju usluge.

en: Remember
hr: Zapamti moj odabir

en: Show content
hr: Prikaži sadržaj

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
hr: Servis SPNAME zahtjeva isporuku dolje navedenih podataka.

en: Privacypolicy for the service
hr: Politika zaštite privatnosti kod servisa

en: No, cancel
hr: Ne, odustani

en: Show attributes
hr: Prikaži atribute

en: User information
hr: Informacije o korisniku

en: Information that will be sent to SPNAME
hr: Informacije koje će biti poslane servisu SPNAME
