SimpleSAMLphp 1.15 - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
hu: Alkalmazásszolgáltatók a következő számára

en: {consent:consent:remember}
hu: Emlékezzen a hozzájárulásra

en: {consent:consent:login}
hu: bejelentkezés

en: {consent:consent:consent_purpose}
hu: A szolgáltatás (SPNAME) ezt a célt szolgálja: SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
hu: A szolgáltatás információs oldalára

en: {consent:consent:consent_header}
hu: Hozzájárulás személyes adatok kiadásához

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
hu: attribútumok mutatása/elrejtése

en: {consent:consent:table_caption}
hu: Felhasználói információk

en: {consent:consent:status_header}
hu: Hozzájárulás állapota

en: {consent:consent:noconsent_title}
hu: Nincs hozzájárulás

en: {consent:consent:consent_accept}
hu: Ön azonosítja magát ehhez a szolgáltatáshoz SPNAME. Az azonosítás során IDPNAME az alábbi adatokat fogja küldeni a szolgáltatásnak. Engedélyezi?

en: {consent:consent:table_summary}
hu: Ezeket az adatokat fogjuk elküldeni Önről annak a szolgáltatásnak, ahová be kíván jelentkezni

en: {consent:consent:service_provider_header}
hu: Alkalmazásszolgáltató

en: {consent:consent:show_attributes}
hu: Mutasd az attribútumokat

en: {consent:consent:show_attribute}
hu: Részletek

en: {consent:consent:no}
hu: Nem, nem fogadom el

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
hu: A szolgáltatás adatvádelmi nyilatkozata

en: {consent:consent:noconsent_text}
hu: Nem adta hozzájárulását, hogy adatait továbbadjuk a szolgáltatónak.

en: {consent:consent:noconsent_return}
hu: Vissza az hozzájárulás-kezelő oldalra

en: {consent:consent:yes}
hu: Igen, elfogadom

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
hu: A(z) SPNAME szolgáltatónak küldött adatok

en: Service Providers for
hu: Alkalmazásszolgáltatók a következő számára

en: Yes, continue
hu: Igen, elfogadom

en: Return to consent page
hu: Vissza az hozzájárulás-kezelő oldalra

en: Consent status
hu: Hozzájárulás állapota

en: Go to information page for the service
hu: A szolgáltatás információs oldalára

en: Service Provider
hu: Alkalmazásszolgáltató

en: show/hide attributes
hu: attribútumok mutatása/elrejtése

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
hu: A szolgáltatás (SPNAME) ezt a célt szolgálja: SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
hu: Ezeket az adatokat fogjuk elküldeni Önről annak a szolgáltatásnak, ahová be kíván jelentkezni

en: Consent about releasing personal information
hu: Hozzájárulás személyes adatok kiadásához

en: No consent given
hu: Nincs hozzájárulás

en: login
hu: bejelentkezés

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
hu: Nem adta hozzájárulását, hogy adatait továbbadjuk a szolgáltatónak.

en: Remember
hu: Emlékezzen a hozzájárulásra

en: Show content
hu: Részletek

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
hu: Ön azonosítja magát ehhez a szolgáltatáshoz SPNAME. Az azonosítás során IDPNAME az alábbi adatokat fogja küldeni a szolgáltatásnak. Engedélyezi?

en: Privacypolicy for the service
hu: A szolgáltatás adatvádelmi nyilatkozata

en: No, cancel
hu: Nem, nem fogadom el

en: Show attributes
hu: Mutasd az attribútumokat

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Information that will be sent to SPNAME
hu: A(z) SPNAME szolgáltatónak küldött adatok
