SimpleSAMLphp 1.15 - en to lb translation catalogue (17 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
lb: Service Provider fir

en: {consent:consent:remember}
lb: Zoustëmmung verhalen

en: {consent:consent:login}
lb: anloggen

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
lb: Attributer weisen/verstoppen

en: {consent:consent:status_header}
lb: Zoustëmmungsstatus

en: {consent:consent:consent_accept}
lb: Daer sid dobai aerch um service unzemellen SPNAME. Waerend dem Login Prozess schéckt den Identity Provider Attributer, déi Informatiounen iwert aer Identitéit enthaalen. Akzeptéier daer daat?

en: {consent:consent:service_provider_header}
lb: Service Provider

en: {consent:consent:no}
lb: Nee

en: {consent:consent:yes}
lb: Jo

en: Service Providers for
lb: Service Provider fir

en: Yes, continue
lb: Jo

en: Consent status
lb: Zoustëmmungsstatus

en: show/hide attributes
lb: Attributer weisen/verstoppen

en: login
lb: anloggen

en: Remember
lb: Zoustëmmung verhalen

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
lb: Daer sid dobai aerch um service unzemellen SPNAME. Waerend dem Login Prozess schéckt den Identity Provider Attributer, déi Informatiounen iwert aer Identitéit enthaalen. Akzeptéier daer daat?

en: No, cancel
lb: Nee
