SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
lt: Paslaugų teikėjai

en: {consent:consent:abort}
lt: Atšaukti prisijungimą prie SPNAME

en: {consent:consent:remember}
lt: Įsiminti

en: {consent:consent:login}
lt: Prisijungti

en: {consent:consent:consent_purpose}
lt: SPNAME paskirtis yra SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
lt: Pereiti į šios paslaugos informacinį puslapį

en: {consent:consent:consent_header}
lt: Leidimas perduoti asmeninę informaciją

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
lt: rodyti/slėpti atributus

en: {consent:consent:table_caption}
lt: Vartotojo informacija

en: {consent:consent:status_header}
lt: Leidimo būsena

en: {consent:consent:noconsent_title}
lt: Leidimas neduotas

en: {consent:consent:consent_accept}
lt: SPNAME reikalauja persiųsti žemiau pateiktą informaciją

en: {consent:consent:table_summary}
lt: Peržiūrėti informaciją apie jus, kuri bus persiųsta paslaugai, į kurią jungiatės

en: {consent:consent:service_provider_header}
lt: Paslaugos teikėjas

en: {consent:consent:show_attributes}
lt: Parodyti atributus

en: {consent:consent:show_attribute}
lt: Parodyti leidimą

en: {consent:consent:no}
lt: Ne, nutraukti

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
lt: Šios paslaugos privatumo politika

en: {consent:consent:noconsent_text}
lt: Jūs nedavėte sutikimo persiųsti Jūsų atributus SPNAME paslaugos teikėjui.

en: {consent:consent:noconsent_return}
lt: Grįžti į leidimų puslapį

en: {consent:consent:yes}
lt: Taip, tęsti

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
lt: Informacija, kuri bus persiųsta į SPNAME

en: Service Providers for
lt: Paslaugų teikėjai

en: Yes, continue
lt: Taip, tęsti

en: Return to consent page
lt: Grįžti į leidimų puslapį

en: Consent status
lt: Leidimo būsena

en: Go to information page for the service
lt: Pereiti į šios paslaugos informacinį puslapį

en: Service Provider
lt: Paslaugos teikėjas

en: Abort login to SPNAME
lt: Atšaukti prisijungimą prie SPNAME

en: show/hide attributes
lt: rodyti/slėpti atributus

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
lt: SPNAME paskirtis yra SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
lt: Peržiūrėti informaciją apie jus, kuri bus persiųsta paslaugai, į kurią jungiatės

en: Consent about releasing personal information
lt: Leidimas perduoti asmeninę informaciją

en: No consent given
lt: Leidimas neduotas

en: login
lt: Prisijungti

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
lt: Jūs nedavėte sutikimo persiųsti Jūsų atributus SPNAME paslaugos teikėjui.

en: Remember
lt: Įsiminti

en: Show content
lt: Parodyti leidimą

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
lt: SPNAME reikalauja persiųsti žemiau pateiktą informaciją

en: Privacypolicy for the service
lt: Šios paslaugos privatumo politika

en: No, cancel
lt: Ne, nutraukti

en: Show attributes
lt: Parodyti atributus

en: User information
lt: Vartotojo informacija

en: Information that will be sent to SPNAME
lt: Informacija, kuri bus persiųsta į SPNAME
