SimpleSAMLphp 1.15 - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
lv: Servisa piegādātāji priekš

en: {consent:consent:remember}
lv: Atcerēties

en: {consent:consent:login}
lv: pieslēgties

en: {consent:consent:consent_purpose}
lv: SPNAME nolūks ir SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
lv: Iet uz servisa informācijas lapu

en: {consent:consent:consent_header}
lv: Noteikumi par personīgās informācijas nodošanu

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
lv: rādīt/slēpt atribūtus

en: {consent:consent:table_caption}
lv: Lietotāja informācija

en: {consent:consent:status_header}
lv: Noteikumu statuss

en: {consent:consent:noconsent_title}
lv: Nav noteikumu

en: {consent:consent:consent_accept}
lv: SPNAME prasa pārraidīt pa tīklu zemāk esošo informāciju.

en: {consent:consent:table_summary}
lv: Informācija par Jums, kas tiks sūtīta servisam, kuram Jūs pieslēdzaties

en: {consent:consent:service_provider_header}
lv: Servisa piegādātājs

en: {consent:consent:show_attributes}
lv: Rādīt atribūtus

en: {consent:consent:show_attribute}
lv: Rādīt saturu

en: {consent:consent:no}
lv: Nē, atcelt

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
lv: Servisa drošības noteikumi

en: {consent:consent:noconsent_text}
lv: Jūs neesat devis atļauju pārraidīt informāciju servisa piegādātājam.

en: {consent:consent:noconsent_return}
lv: Atgriezties uz noteikumu lapu

en: {consent:consent:yes}
lv: Jā, turpināt

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
lv: Informācija, kas tiks sūtīta SPNAME

en: Service Providers for
lv: Servisa piegādātāji priekš

en: Yes, continue
lv: Jā, turpināt

en: Return to consent page
lv: Atgriezties uz noteikumu lapu

en: Consent status
lv: Noteikumu statuss

en: Go to information page for the service
lv: Iet uz servisa informācijas lapu

en: Service Provider
lv: Servisa piegādātājs

en: show/hide attributes
lv: rādīt/slēpt atribūtus

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
lv: SPNAME nolūks ir SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
lv: Informācija par Jums, kas tiks sūtīta servisam, kuram Jūs pieslēdzaties

en: Consent about releasing personal information
lv: Noteikumi par personīgās informācijas nodošanu

en: No consent given
lv: Nav noteikumu

en: login
lv: pieslēgties

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
lv: Jūs neesat devis atļauju pārraidīt informāciju servisa piegādātājam.

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Show content
lv: Rādīt saturu

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
lv: SPNAME prasa pārraidīt pa tīklu zemāk esošo informāciju.

en: Privacypolicy for the service
lv: Servisa drošības noteikumi

en: No, cancel
lv: Nē, atcelt

en: Show attributes
lv: Rādīt atribūtus

en: User information
lv: Lietotāja informācija

en: Information that will be sent to SPNAME
lv: Informācija, kas tiks sūtīta SPNAME
