SimpleSAMLphp 1.15 - en to nb_NO translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
nb_NO: Tjenesteleverandør for

en: {consent:consent:abort}
nb_NO: Avbryt innlogging til SPNAME

en: {consent:consent:remember}
nb_NO: Godta også for fremtiden

en: {consent:consent:login}
nb_NO: innlogging

en: {consent:consent:consent_purpose}
nb_NO: Formålet med SPNAME er SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
nb_NO: Gå til informasjonsside om tjenesten

en: {consent:consent:consent_header}
nb_NO: Samtykke om overføring av personinformasjon

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
nb_NO: Vis/skjul opplysninger

en: {consent:consent:table_caption}
nb_NO: Bruker innformasjon

en: {consent:consent:status_header}
nb_NO: Samtykke-status

en: {consent:consent:noconsent_title}
nb_NO: Ikke akseptert overføring av informasjon

en: {consent:consent:consent_accept}
nb_NO: For å fullføre innloggingen må du godta at opplysningene nedenfor sendes til SPNAME.

en: {consent:consent:table_summary}
nb_NO: Her listes den innformasjonen om deg som blir send til den tjenesten du er i ferd med å logge på

en: {consent:consent:service_provider_header}
nb_NO: Tjenesteleverandør

en: {consent:consent:show_attributes}
nb_NO: Vis opplysninger

en: {consent:consent:show_attribute}
nb_NO: Vis innhold

en: {consent:consent:no}
nb_NO: Nei, avbryt

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
nb_NO: Personvern for tjenesten

en: {consent:consent:noconsent_text}
nb_NO: Du har ikke akseptert å overlevere opplysninger til SPNAME.

en: {consent:consent:noconsent_return}
nb_NO: Gå tilbake til samtykkesiden

en: {consent:consent:yes}
nb_NO: Ja, fortsett

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
nb_NO: Opplysninger som vil bli sendt til SPNAME

en: Service Providers for
nb_NO: Tjenesteleverandør for

en: Yes, continue
nb_NO: Ja, fortsett

en: Return to consent page
nb_NO: Gå tilbake til samtykkesiden

en: Consent status
nb_NO: Samtykke-status

en: Go to information page for the service
nb_NO: Gå til informasjonsside om tjenesten

en: Service Provider
nb_NO: Tjenesteleverandør

en: Abort login to SPNAME
nb_NO: Avbryt innlogging til SPNAME

en: show/hide attributes
nb_NO: Vis/skjul opplysninger

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
nb_NO: Formålet med SPNAME er SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
nb_NO: Her listes den innformasjonen om deg som blir send til den tjenesten du er i ferd med å logge på

en: Consent about releasing personal information
nb_NO: Samtykke om overføring av personinformasjon

en: No consent given
nb_NO: Ikke akseptert overføring av informasjon

en: login
nb_NO: innlogging

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
nb_NO: Du har ikke akseptert å overlevere opplysninger til SPNAME.

en: Remember
nb_NO: Godta også for fremtiden

en: Show content
nb_NO: Vis innhold

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
nb_NO: For å fullføre innloggingen må du godta at opplysningene nedenfor sendes til SPNAME.

en: Privacypolicy for the service
nb_NO: Personvern for tjenesten

en: No, cancel
nb_NO: Nei, avbryt

en: Show attributes
nb_NO: Vis opplysninger

en: User information
nb_NO: Bruker innformasjon

en: Information that will be sent to SPNAME
nb_NO: Opplysninger som vil bli sendt til SPNAME
