SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
nl: Service Providers voor

en: {consent:consent:abort}
nl: Inloggen op SPNAME afbreken

en: {consent:consent:remember}
nl: Bewaar toestemming

en: {consent:consent:login}
nl: Login

en: {consent:consent:consent_purpose}
nl: Het doel van SPNAME is SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
nl: Ga naar de informatiepagina voor de service

en: {consent:consent:consent_header}
nl: Toestemming voor het vrijgeven van persoonsgegevens

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
nl: toon/verberg attributen

en: {consent:consent:table_caption}
nl: Gerbuikersinformatie

en: {consent:consent:status_header}
nl: Toestemming status

en: {consent:consent:noconsent_title}
nl: Geen toestemming gegeven

en: {consent:consent:consent_accept}
nl: U gaat inloggen bij een dienst SPNAME. Tijdens het loginproces stuurt de identity provider zgn. attributen met daarin informatie over uw identiteit voor deze dienst. Bent u het daarmee eens?

en: {consent:consent:table_summary}
nl: De informatie die over jou bekend is en naar de service waarop je wilt inloggen verstuurd zal worden

en: {consent:consent:service_provider_header}
nl: Service Provider

en: {consent:consent:show_attributes}
nl: Toon attributen

en: {consent:consent:show_attribute}
nl: Toon inhoud

en: {consent:consent:no}
nl: Nee, ik weiger

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
nl: Privacybeleid voor de dienst

en: {consent:consent:noconsent_text}
nl: U heeft geen toestemming gegeven om uw attributen naar de Service Provider te versturen

en: {consent:consent:noconsent_return}
nl: Keer terug naar de toestemmingspagina

en: {consent:consent:yes}
nl: Ja, ik ga akkoord

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
nl: Informatie die naar SPNAME zal worden gestuurd

en: Service Providers for
nl: Service Providers voor

en: Yes, continue
nl: Ja, ik ga akkoord

en: Return to consent page
nl: Keer terug naar de toestemmingspagina

en: Consent status
nl: Toestemming status

en: Go to information page for the service
nl: Ga naar de informatiepagina voor de service

en: Abort login to SPNAME
nl: Inloggen op SPNAME afbreken

en: show/hide attributes
nl: toon/verberg attributen

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
nl: Het doel van SPNAME is SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
nl: De informatie die over jou bekend is en naar de service waarop je wilt inloggen verstuurd zal worden

en: Consent about releasing personal information
nl: Toestemming voor het vrijgeven van persoonsgegevens

en: No consent given
nl: Geen toestemming gegeven

en: login
nl: Login

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
nl: U heeft geen toestemming gegeven om uw attributen naar de Service Provider te versturen

en: Remember
nl: Bewaar toestemming

en: Show content
nl: Toon inhoud

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
nl: U gaat inloggen bij een dienst SPNAME. Tijdens het loginproces stuurt de identity provider zgn. attributen met daarin informatie over uw identiteit voor deze dienst. Bent u het daarmee eens?

en: Privacypolicy for the service
nl: Privacybeleid voor de dienst

en: No, cancel
nl: Nee, ik weiger

en: Show attributes
nl: Toon attributen

en: User information
nl: Gerbuikersinformatie

en: Information that will be sent to SPNAME
nl: Informatie die naar SPNAME zal worden gestuurd
