SimpleSAMLphp 1.15 - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
nn: Tenesteleverandørar for

en: {consent:consent:abort}
nn: Avbryt innlogging til SPNAME

en: {consent:consent:remember}
nn: Godta også for framtida

en: {consent:consent:login}
nn: Logg inn

en: {consent:consent:consent_purpose}
nn: Hensikta med SPNAME er SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
nn: Gå til informasjonssida for tenesta

en: {consent:consent:consent_header}
nn: Samtykke til overføring av personinformasjon

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
nn: Vis/skjul opplysningar

en: {consent:consent:table_caption}
nn: Brukarinformasjon

en: {consent:consent:status_header}
nn: Samtykkestatus

en: {consent:consent:noconsent_title}
nn: Ikkje akseptert overføring av informasjon

en: {consent:consent:consent_accept}
nn: For å fullføra innlogginga må du godta at opplysningane under blir sende til SPNAME

en: {consent:consent:table_summary}
nn: List informasjon om deg som blir overført til tenesta du skal logga inn på

en: {consent:consent:service_provider_header}
nn: Tenesteleverandør

en: {consent:consent:show_attributes}
nn: Vis opplysingar

en: {consent:consent:show_attribute}
nn: Vis innhald

en: {consent:consent:no}
nn: Nei, avbryt

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
nn: Personvern for tenesta

en: {consent:consent:noconsent_text}
nn: Du har ikkje akseptert til at dine opplysningar kan sendast til SPNAME.

en: {consent:consent:noconsent_return}
nn: Gå tilbake til samtykkesida

en: {consent:consent:yes}
nn: Ja, fortsett

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
nn: Opplysningar som blir sende til SPNAME

en: Service Providers for
nn: Tenesteleverandørar for

en: Yes, continue
nn: Ja, fortsett

en: Return to consent page
nn: Gå tilbake til samtykkesida

en: Consent status
nn: Samtykkestatus

en: Go to information page for the service
nn: Gå til informasjonssida for tenesta

en: Service Provider
nn: Tenesteleverandør

en: Abort login to SPNAME
nn: Avbryt innlogging til SPNAME

en: show/hide attributes
nn: Vis/skjul opplysningar

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
nn: Hensikta med SPNAME er SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
nn: List informasjon om deg som blir overført til tenesta du skal logga inn på

en: Consent about releasing personal information
nn: Samtykke til overføring av personinformasjon

en: No consent given
nn: Ikkje akseptert overføring av informasjon

en: login
nn: Logg inn

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
nn: Du har ikkje akseptert til at dine opplysningar kan sendast til SPNAME.

en: Remember
nn: Godta også for framtida

en: Show content
nn: Vis innhald

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
nn: For å fullføra innlogginga må du godta at opplysningane under blir sende til SPNAME

en: Privacypolicy for the service
nn: Personvern for tenesta

en: No, cancel
nn: Nei, avbryt

en: Show attributes
nn: Vis opplysingar

en: User information
nn: Brukarinformasjon

en: Information that will be sent to SPNAME
nn: Opplysningar som blir sende til SPNAME
