SimpleSAMLphp 1.15 - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
pl: Dostawca Serwisu dla

en: {consent:consent:remember}
pl: Pamiętaj moją zgodę

en: {consent:consent:login}
pl: login

en: {consent:consent:consent_purpose}
pl: Celem SPNAME jest SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
pl: Przejdź do strony informacyjnej dla tego serwisu

en: {consent:consent:consent_header}
pl: Zgoda na wysłanie danych osobistych

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
pl: pokaż/ukryj atrybuty

en: {consent:consent:status_header}
pl: Status zgody

en: {consent:consent:noconsent_title}
pl: Nie wyrażono zgody

en: {consent:consent:consent_accept}
pl: SPNAME wymaga aby poniższa informacja została przesłana.

en: {consent:consent:service_provider_header}
pl: Dostawca serwisu

en: {consent:consent:show_attributes}
pl: Wyświetl atrybuty

en: {consent:consent:show_attribute}
pl: Wyświetl zawartość

en: {consent:consent:no}
pl: Nie, nie akceptuję

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
pl: Polityka prywatności dla serwisu

en: {consent:consent:noconsent_text}
pl: Nie wyraziłeś zgody na przesłanie Twoich atrybutów do Dostawcy Serwisu.

en: {consent:consent:noconsent_return}
pl: Powrót do strony wydania zezwolenia.

en: {consent:consent:yes}
pl: Tak, akceptuję

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
pl: Atrybuty, które zostaną przesłane do serwisu

en: Service Providers for
pl: Dostawca Serwisu dla

en: Yes, continue
pl: Tak, akceptuję

en: Return to consent page
pl: Powrót do strony wydania zezwolenia.

en: Consent status
pl: Status zgody

en: Go to information page for the service
pl: Przejdź do strony informacyjnej dla tego serwisu

en: Service Provider
pl: Dostawca serwisu

en: show/hide attributes
pl: pokaż/ukryj atrybuty

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
pl: Celem SPNAME jest SPDESC

en: Consent about releasing personal information
pl: Zgoda na wysłanie danych osobistych

en: No consent given
pl: Nie wyrażono zgody

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
pl: Nie wyraziłeś zgody na przesłanie Twoich atrybutów do Dostawcy Serwisu.

en: Remember
pl: Pamiętaj moją zgodę

en: Show content
pl: Wyświetl zawartość

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
pl: SPNAME wymaga aby poniższa informacja została przesłana.

en: Privacypolicy for the service
pl: Polityka prywatności dla serwisu

en: No, cancel
pl: Nie, nie akceptuję

en: Show attributes
pl: Wyświetl atrybuty

en: Information that will be sent to SPNAME
pl: Atrybuty, które zostaną przesłane do serwisu
