SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
sl: SP za

en: {consent:consent:remember}
sl: Zapomni si privolitev.

en: {consent:consent:login}
sl: Prijava

en: {consent:consent:consent_purpose}
sl: Namen %SPNAME%: %SPDESC%

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
sl: Pojdi na spletno stran z informacijami o storitvi

en: {consent:consent:consent_header}
sl: Odločitev o privolitvi posredovanja vaših osebnih podatkov

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
sl: prikaži/skrij atribute

en: {consent:consent:table_caption}
sl: Podatki o uporabniku

en: {consent:consent:status_header}
sl: Stanje privolitve

en: {consent:consent:noconsent_title}
sl: Privolitev ni bila dana.

en: {consent:consent:consent_accept}
sl: Pravkar se nameravate prijaviti v storitev SPNAME. Med postopkom prijave bo IdP tej storitvi posredoval atribute, ki vsebujejo informacije o vaši identiteti. Ali se s tem strinjate?

en: {consent:consent:table_summary}
sl: Seznam podatkov o vas, ki bodo posredovani storitvi, v katero se nameravate prijaviti

en: {consent:consent:service_provider_header}
sl: SP

en: {consent:consent:show_attributes}
sl: Prikaži atribute

en: {consent:consent:show_attribute}
sl: Prikaži vsebino

en: {consent:consent:no}
sl: Ne, prekliči

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
sl: Politika zasebnosti za ta SP

en: {consent:consent:noconsent_text}
sl: Niste podali privolitve za posredovanje atributov SP-ju.

en: {consent:consent:noconsent_return}
sl: Vrnitev na privolitveno stran

en: {consent:consent:yes}
sl: Da, nadaljuj

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
sl: Atributi, ki bodo poslani SPju

en: Service Providers for
sl: SP za

en: Yes, continue
sl: Da, nadaljuj

en: Return to consent page
sl: Vrnitev na privolitveno stran

en: Consent status
sl: Stanje privolitve

en: Go to information page for the service
sl: Pojdi na spletno stran z informacijami o storitvi

en: Service Provider
sl: SP

en: show/hide attributes
sl: prikaži/skrij atribute

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
sl: Namen %SPNAME%: %SPDESC%

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
sl: Seznam podatkov o vas, ki bodo posredovani storitvi, v katero se nameravate prijaviti

en: Consent about releasing personal information
sl: Odločitev o privolitvi posredovanja vaših osebnih podatkov

en: No consent given
sl: Privolitev ni bila dana.

en: login
sl: Prijava

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
sl: Niste podali privolitve za posredovanje atributov SP-ju.

en: Remember
sl: Zapomni si privolitev.

en: Show content
sl: Prikaži vsebino

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
sl: Pravkar se nameravate prijaviti v storitev SPNAME. Med postopkom prijave bo IdP tej storitvi posredoval atribute, ki vsebujejo informacije o vaši identiteti. Ali se s tem strinjate?

en: Privacypolicy for the service
sl: Politika zasebnosti za ta SP

en: No, cancel
sl: Ne, prekliči

en: Show attributes
sl: Prikaži atribute

en: User information
sl: Podatki o uporabniku

en: Information that will be sent to SPNAME
sl: Atributi, ki bodo poslani SPju
