SimpleSAMLphp 1.15 - en to sr translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
sr: Davaoci Servisa za

en: {consent:consent:abort}
sr: Prekini prijavu na SPNAME

en: {consent:consent:remember}
sr: Zapamti moj izbor

en: {consent:consent:login}
sr: prijavi se

en: {consent:consent:consent_purpose}
sr: Namena servisa SPNAME je SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
sr: Idi na stranicu sa informacijama o servisu

en: {consent:consent:consent_header}
sr: Pristanak za slanje ličnih podataka

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
sr: prikaži/sakrij atribute

en: {consent:consent:table_caption}
sr: Informacije o korisniku

en: {consent:consent:status_header}
sr: Status odobrenja

en: {consent:consent:noconsent_title}
sr: Slanje podataka nije odobreno

en: {consent:consent:consent_accept}
sr: Servis SPNAME zahteva slanje dole navedenih podataka.

en: {consent:consent:table_summary}
sr: Prikaži spisak podataka o vama koji će biti prosleđeni servisu kome želite pristupiti

en: {consent:consent:service_provider_header}
sr: Davalac Servisa

en: {consent:consent:show_attributes}
sr: Prikaži atribute

en: {consent:consent:show_attribute}
sr: Prikaži sadržaj

en: {consent:consent:no}
sr: Ne, odustani

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
sr: Politika zaštite privatnosti kod servisa

en: {consent:consent:noconsent_text}
sr: Niste odobrili da se vaši podaci pošalju davaocu servisa.

en: {consent:consent:noconsent_return}
sr: Povratak na stranicu za kreiranje pristanka

en: {consent:consent:yes}
sr: Da, nastavi

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
sr: Informacije koje će biti poslate servisu SPNAME

en: Service Providers for
sr: Davaoci Servisa za

en: Yes, continue
sr: Da, nastavi

en: Return to consent page
sr: Povratak na stranicu za kreiranje pristanka

en: Consent status
sr: Status odobrenja

en: Go to information page for the service
sr: Idi na stranicu sa informacijama o servisu

en: Service Provider
sr: Davalac Servisa

en: Abort login to SPNAME
sr: Prekini prijavu na SPNAME

en: show/hide attributes
sr: prikaži/sakrij atribute

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
sr: Namena servisa SPNAME je SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
sr: Prikaži spisak podataka o vama koji će biti prosleđeni servisu kome želite pristupiti

en: Consent about releasing personal information
sr: Pristanak za slanje ličnih podataka

en: No consent given
sr: Slanje podataka nije odobreno

en: login
sr: prijavi se

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
sr: Niste odobrili da se vaši podaci pošalju davaocu servisa.

en: Remember
sr: Zapamti moj izbor

en: Show content
sr: Prikaži sadržaj

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
sr: Servis SPNAME zahteva slanje dole navedenih podataka.

en: Privacypolicy for the service
sr: Politika zaštite privatnosti kod servisa

en: No, cancel
sr: Ne, odustani

en: Show attributes
sr: Prikaži atribute

en: User information
sr: Informacije o korisniku

en: Information that will be sent to SPNAME
sr: Informacije koje će biti poslate servisu SPNAME
