SimpleSAMLphp 1.15 - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
tr: için Servis Sağlayıcılar

en: {consent:consent:remember}
tr: Hatırla

en: {consent:consent:login}
tr: Giriş

en: {consent:consent:consent_purpose}
tr: SPNAME'in amacı SPDESC'tir

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
tr: Servis için bilgi sayfasına git

en: {consent:consent:consent_header}
tr: Kişisel bilgilerin verilmesi hakkında onay

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
tr: bilgileri göster/gizle

en: {consent:consent:table_caption}
tr: Kullanıcı bilgisi

en: {consent:consent:status_header}
tr: Onay durumu

en: {consent:consent:noconsent_title}
tr: Onay verilmemiş

en: {consent:consent:consent_accept}
tr: SPNAME aşağıdaki bilgilerin gönderilmesine ihtiyaç duyuyor.

en: {consent:consent:table_summary}
tr: Girmek istediğiniz servise gönderilecek bilginizi listeleyin

en: {consent:consent:service_provider_header}
tr: Servis Sağlayıcı

en: {consent:consent:show_attributes}
tr: Özellikleri göster

en: {consent:consent:no}
tr: Hayır, iptal et

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
tr: Servis için gizlilik politikası

en: {consent:consent:noconsent_text}
tr: Bilgilerinizin servis sağlayıcıya gönderilmesi için onay vermediniz.

en: {consent:consent:noconsent_return}
tr: Onay sayfasına geri dön

en: {consent:consent:yes}
tr: Evet, devam et

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
tr: SPNAME'e gönderilecek bilgiler

en: Service Providers for
tr: için Servis Sağlayıcılar

en: Yes, continue
tr: Evet, devam et

en: Return to consent page
tr: Onay sayfasına geri dön

en: Consent status
tr: Onay durumu

en: Go to information page for the service
tr: Servis için bilgi sayfasına git

en: Service Provider
tr: Servis Sağlayıcı

en: show/hide attributes
tr: bilgileri göster/gizle

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
tr: SPNAME'in amacı SPDESC'tir

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
tr: Girmek istediğiniz servise gönderilecek bilginizi listeleyin

en: Consent about releasing personal information
tr: Kişisel bilgilerin verilmesi hakkında onay

en: No consent given
tr: Onay verilmemiş

en: login
tr: Giriş

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
tr: Bilgilerinizin servis sağlayıcıya gönderilmesi için onay vermediniz.

en: Remember
tr: Hatırla

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
tr: SPNAME aşağıdaki bilgilerin gönderilmesine ihtiyaç duyuyor.

en: Privacypolicy for the service
tr: Servis için gizlilik politikası

en: No, cancel
tr: Hayır, iptal et

en: Show attributes
tr: Özellikleri göster

en: User information
tr: Kullanıcı bilgisi

en: Information that will be sent to SPNAME
tr: SPNAME'e gönderilecek bilgiler
