SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
cs: Stav povolení

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
cs: atributy

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
cs: Poskytovatel služeb

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
cs: Odebrané povolení

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
cs: Administrace povolení

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
cs: Zobrazit

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
cs: Organizace

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
cs: Vložený atribut

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
cs: zobrazit/skrýt atributy

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
cs: Účel služby je

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
cs: Skrýt

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
cs: (žádný popis)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
cs: Poskytovatelé služeb pro

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
cs: <h3>Jak smazat vaše povolení</h3> Odznačte políčko odpovídající poskytovateli služeb <h3>Odkazy</h3> <ul><li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a></li><li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a></li></ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
cs: přihlášení

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
cs: Zde můžete zobrazit a upravit vaše povolení pro Poskytovatele služeb.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
cs: Aktualizované povolení

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
cs: Neznámý ...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
cs: Udělené povolení

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
cs: Identita

en: Injected attribut
cs: Vložený atribut

en: Show
cs: Zobrazit

en: Consent Added
cs: Udělené povolení

en: Consent Administration
cs: Administrace povolení

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
cs: Zde můžete zobrazit a upravit vaše povolení pro Poskytovatele služeb.

en: Unknown ...
cs: Neznámý ...

en: Identity
cs: Identita

en: The purpose of the service is
cs: Účel služby je

en: Hide
cs: Skrýt

en: Service Provider
cs: Poskytovatel služeb

en: Service Providers for
cs: Poskytovatelé služeb pro

en: login
cs: přihlášení

en: (name not specified)
cs: (jméno nespecifikováno)

en: Consent Updated
cs: Aktualizované povolení

en: Consent status
cs: Stav povolení

en: (no description)
cs: (žádný popis)

en: attributes
cs: atributy

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
cs: <h3>Jak smazat vaše povolení</h3> Odznačte políčko odpovídající poskytovateli služeb <h3>Odkazy</h3> <ul><li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a></li><li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a></li></ul>

en: Consent Removed
cs: Odebrané povolení

en: show/hide attributes
cs: zobrazit/skrýt atributy

en: Organisation
cs: Organizace
