SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
el: Κατάσταση συγκατάθεσης

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
el: στοιχείων

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
el: Πάροχος Υπηρεσιών

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
el: Η συγκατάθεση αναιρέθηκε

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
el: Διαχείριση Δηλώσεων Συγκατάθεσης

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
el: Εμφάνιση

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
el: Οργανισμός

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
el: Εισαχθέν στοιχείο

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
el: εμφάνιση/απόκρυψη στοιχείων

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
el: Ο σκοπός της υπηρεσίας είναι

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
el: Απόκρυψη

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
el: (χωρίς περιγραφή)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
el: Πάροχοι Υπηρεσιών για

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
el: <h3>Πώς να αναιρέσετε τη συγκατάθεσή σας</h3>Αποεπιλέξτε το κουτί επιλογής που αντιστοιχεί στον πάροχο υπηρεσιών

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
el: είσοδος

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
el: Εδώ μπορείτε να δείτε και να επεξεργαστείτε τις δηλώσεις συγκατάθεσής σας για τους παρόχους υπηρεσιών

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
el: Η συγκατάθεση ενημερώθηκε

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
el: Άγνωστο...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
el: Η συγκατάθεση προστέθηκε

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
el: Ταυτότητα

en: Injected attribut
el: Εισαχθέν στοιχείο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Consent Added
el: Η συγκατάθεση προστέθηκε

en: Consent Administration
el: Διαχείριση Δηλώσεων Συγκατάθεσης

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
el: Εδώ μπορείτε να δείτε και να επεξεργαστείτε τις δηλώσεις συγκατάθεσής σας για τους παρόχους υπηρεσιών

en: Unknown ...
el: Άγνωστο...

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: The purpose of the service is
el: Ο σκοπός της υπηρεσίας είναι

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Service Provider
el: Πάροχος Υπηρεσιών

en: Service Providers for
el: Πάροχοι Υπηρεσιών για

en: login
el: είσοδος

en: (name not specified)
el: (χωρίς όνομα)

en: Consent Updated
el: Η συγκατάθεση ενημερώθηκε

en: Consent status
el: Κατάσταση συγκατάθεσης

en: (no description)
el: (χωρίς περιγραφή)

en: attributes
el: στοιχείων

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
el: <h3>Πώς να αναιρέσετε τη συγκατάθεσή σας</h3>Αποεπιλέξτε το κουτί επιλογής που αντιστοιχεί στον πάροχο υπηρεσιών

en: Consent Removed
el: Η συγκατάθεση αναιρέθηκε

en: show/hide attributes
el: εμφάνιση/απόκρυψη στοιχείων

en: Organisation
el: Οργανισμός
