SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
et: Nõusoleku olek

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
et: atribuudid

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
et: Teenusepakkuja

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
et: Nõusolek eemaldatud

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
et: Nõusoleku administreerimine

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
et: Näita

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
et: Organisatsioon

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
et: XXXSüstitud atribuut

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
et: näita/peida atribuudid

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
et: Selle teenuse eesmärk on

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
et: Peida

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
et: (kirjeldus puudub)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
et: Teenusepakkujad

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
et: <h3>Kuidas eemaldada nõusolekut</h3> Eemalda vastava teenusepakkuja juurest märge <h3>Viited</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">KKK</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
et: logi sisse

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
et: Siin saad näha ja muuta teenusepakkujatega nõusolekuid.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
et: Nõusolek uuendatud

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
et: Tundmatu...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
et: Nõusolek lisatud

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
et: Identiteet

en: Injected attribut
et: XXXSüstitud atribuut

en: Show
et: Näita

en: Consent Added
et: Nõusolek lisatud

en: Consent Administration
et: Nõusoleku administreerimine

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
et: Siin saad näha ja muuta teenusepakkujatega nõusolekuid.

en: Unknown ...
et: Tundmatu...

en: Identity
et: Identiteet

en: The purpose of the service is
et: Selle teenuse eesmärk on

en: Hide
et: Peida

en: Service Provider
et: Teenusepakkuja

en: Service Providers for
et: Teenusepakkujad

en: login
et: logi sisse

en: (name not specified)
et: (nimi määramata)

en: Consent Updated
et: Nõusolek uuendatud

en: Consent status
et: Nõusoleku olek

en: (no description)
et: (kirjeldus puudub)

en: attributes
et: atribuudid

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
et: <h3>Kuidas eemaldada nõusolekut</h3> Eemalda vastava teenusepakkuja juurest märge <h3>Viited</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">KKK</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
et: Nõusolek eemaldatud

en: show/hide attributes
et: näita/peida atribuudid

en: Organisation
et: Organisatsioon
