SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
eu: Onespenaren egoera

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
eu: Atributuak

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
eu: Zerbitzu hornitzailea

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
eu: Onespena ezabatua

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
eu: Onespenaren kudeaketa

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
eu: Erakutsi

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
eu: Erakundea

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
eu: Atributua sartuta

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
eu: erakutsi/ezkutatu atributuak

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
eu: Zerbitzuaren xedea hau da

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
eu: Ezkutatu

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
eu: (deskribapenik gabe)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
eu: Zerbitzu hornitzaileak hontarako:

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
eu: <h3>Zure onespena nola ezabatu</h3> Zerbitzu hornitzaileari dagokion aukerari marka kendu ezaiozu <h3>Loturak</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Haisera</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">FAQ</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
eu: sartu

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
eu: Hemen, zerbitzu hornitzaileentzat onespena bistara eta edita dezakezu

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
eu: Onespena eguneratua

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
eu: Ezezaguna...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
eu: Onespena gehitua

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
eu: Identitatea

en: Injected attribut
eu: Atributua sartuta

en: Show
eu: Erakutsi

en: Consent Added
eu: Onespena gehitua

en: Consent Administration
eu: Onespenaren kudeaketa

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
eu: Hemen, zerbitzu hornitzaileentzat onespena bistara eta edita dezakezu

en: Unknown ...
eu: Ezezaguna...

en: Identity
eu: Identitatea

en: The purpose of the service is
eu: Zerbitzuaren xedea hau da

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Service Provider
eu: Zerbitzu hornitzailea

en: Service Providers for
eu: Zerbitzu hornitzaileak hontarako:

en: login
eu: sartu

en: (name not specified)
eu: (izena ez da zehaztu)

en: Consent Updated
eu: Onespena eguneratua

en: Consent status
eu: Onespenaren egoera

en: (no description)
eu: (deskribapenik gabe)

en: attributes
eu: Atributuak

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
eu: <h3>Zure onespena nola ezabatu</h3> Zerbitzu hornitzaileari dagokion aukerari marka kendu ezaiozu <h3>Loturak</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Haisera</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">FAQ</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
eu: Onespena ezabatua

en: show/hide attributes
eu: erakutsi/ezkutatu atributuak

en: Organisation
eu: Erakundea
