SimpleSAMLphp 1.15 - en to he translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
he: מצב הסכמה

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
he: מאפיינים

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
he: ספק שירות

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
he: הסכמה הוסרה

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
he: מנהל הסכמותת

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
he: הצג

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
he: אירגון

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
he: מאפיין מוזרק

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
he: הראה\הסתר מאפיינים

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
he: מטרת השירות היא

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
he: הסתר

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
he: (אין תיאור)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
he: ספקי שירות עבור

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
he: <h3>איך להסיר את הסכמתך</h3> לחץ בתיבה המתאימה לספק השירות <h3>קישורים</h3>  <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">התחלה</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">שאלות נפוצות</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
he: התחבר

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
he: כאן אתה יכול לראות ולערוך את הסכמותך לספקי השירות

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
he: הסכמה עודכנה

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
he: לא ידוע...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
he: הסכמה הוספה

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
he: זהות

en: Injected attribut
he: מאפיין מוזרק

en: Show
he: הצג

en: Consent Added
he: הסכמה הוספה

en: Consent Administration
he: מנהל הסכמותת

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
he: כאן אתה יכול לראות ולערוך את הסכמותך לספקי השירות

en: Unknown ...
he: לא ידוע...

en: Identity
he: זהות

en: The purpose of the service is
he: מטרת השירות היא

en: Hide
he: הסתר

en: Service Provider
he: ספק שירות

en: Service Providers for
he: ספקי שירות עבור

en: login
he: התחבר

en: (name not specified)
he: (לא ניתן שם)

en: Consent Updated
he: הסכמה עודכנה

en: Consent status
he: מצב הסכמה

en: (no description)
he: (אין תיאור)

en: attributes
he: מאפיינים

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
he: <h3>איך להסיר את הסכמתך</h3> לחץ בתיבה המתאימה לספק השירות <h3>קישורים</h3>  <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">התחלה</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">שאלות נפוצות</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
he: הסכמה הוסרה

en: show/hide attributes
he: הראה\הסתר מאפיינים

en: Organisation
he: אירגון
