SimpleSAMLphp 1.15 - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
hr: Stanje dozvola

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
hr: atributi

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
hr: Davatelj usluge

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
hr: Dozvola uklonjena

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
hr: Administracija dozvola

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
hr: Prikaži

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
hr: Ustanova

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
hr: Ubačeni atribut

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
hr: prikaži/sakrij atribute

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
hr: Namjena ovog servisa je

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
hr: Sakrij

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
hr: (nema opisa)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
hr: Davatelji usluga za

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
hr: <h3>Kako obrisati dozvolu</h3> Maknite kvačicu iz polja koje se odnosi na davatelja usluge <h3>Poveznice</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Početna stranica</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">Pitanja i odgovori</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
hr: Prijavi se

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
hr: Ovdje možete pregledati i mijenjati vaše dozvole davateljima usluga.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
hr: Dozvola ažurirana

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
hr: Nepoznato ...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
hr: Dozvola dodana

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
hr: Identitet

en: Injected attribut
hr: Ubačeni atribut

en: Show
hr: Prikaži

en: Consent Added
hr: Dozvola dodana

en: Consent Administration
hr: Administracija dozvola

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
hr: Ovdje možete pregledati i mijenjati vaše dozvole davateljima usluga.

en: Unknown ...
hr: Nepoznato ...

en: Identity
hr: Identitet

en: The purpose of the service is
hr: Namjena ovog servisa je

en: Hide
hr: Sakrij

en: Service Provider
hr: Davatelj usluge

en: Service Providers for
hr: Davatelji usluga za

en: login
hr: Prijavi se

en: (name not specified)
hr: (naziv nije specificiran)

en: Consent Updated
hr: Dozvola ažurirana

en: Consent status
hr: Stanje dozvola

en: (no description)
hr: (nema opisa)

en: attributes
hr: atributi

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
hr: <h3>Kako obrisati dozvolu</h3> Maknite kvačicu iz polja koje se odnosi na davatelja usluge <h3>Poveznice</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Početna stranica</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">Pitanja i odgovori</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
hr: Dozvola uklonjena

en: show/hide attributes
hr: prikaži/sakrij atribute

en: Organisation
hr: Ustanova
