SimpleSAMLphp 1.15 - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
hu: Hozzájárulás állapota

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
hu: .

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
hu: Szolgáltató

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
hu: Hozzájárulás visszavonva

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
hu: Adatkezelési hozzájárulások kezelése

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
hu: Attribútumok megjelenítése

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
hu: Intézmény

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
hu: Attribútum beszúrása

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
hu: Attribútumok megjelenítése/rejtése

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
hu: A szolgáltatás leírása

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
hu: Attribútumok rejtése

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
hu: (nincs leírás)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
hu: Szolgáltató

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
hu: <h3>Hogyan kell visszavonni egy hozzájárulást?</h3> A szolgáltatóhoz tartozó jelölőnégyzetben szüntesse meg a kijelölést!

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
hu: Belépés

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
hu: Ezen az oldalon lehet szolgáltatónként (SP) az adakezelési hozzájárulásokat megtekinteni és módosítani.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
hu: Hozzájárulás frissítve

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
hu: Ismeretlen ...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
hu: Hozzájárulás rögzítve

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
hu: Azonosság

en: Injected attribut
hu: Attribútum beszúrása

en: Show
hu: Attribútumok megjelenítése

en: Consent Added
hu: Hozzájárulás rögzítve

en: Consent Administration
hu: Adatkezelési hozzájárulások kezelése

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
hu: Ezen az oldalon lehet szolgáltatónként (SP) az adakezelési hozzájárulásokat megtekinteni és módosítani.

en: Unknown ...
hu: Ismeretlen ...

en: Identity
hu: Azonosság

en: The purpose of the service is
hu: A szolgáltatás leírása

en: Hide
hu: Attribútumok rejtése

en: Service Provider
hu: Szolgáltató

en: Service Providers for
hu: Szolgáltató

en: login
hu: Belépés

en: (name not specified)
hu: (nincs név)

en: Consent Updated
hu: Hozzájárulás frissítve

en: Consent status
hu: Hozzájárulás állapota

en: (no description)
hu: (nincs leírás)

en: attributes
hu: .

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
hu: <h3>Hogyan kell visszavonni egy hozzájárulást?</h3> A szolgáltatóhoz tartozó jelölőnégyzetben szüntesse meg a kijelölést!

en: Consent Removed
hu: Hozzájárulás visszavonva

en: show/hide attributes
hu: Attribútumok megjelenítése/rejtése

en: Organisation
hu: Intézmény
