SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
lt: Leidimo statusas

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
lt: atributai

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
lt: Paslaugos tiekėjas

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
lt: Leidimas pašalintas

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
lt: Leidimų administravimas

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
lt: Parodyti

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
lt: Organizacija

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
lt: Įterptas atributas

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
lt: Rodyti/slėpti atributus

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
lt: Paslaugos paskirtis yra

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
lt: Paslėpti

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
lt: (apibūdinimas nenurodytas)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
lt: Paslaugos tiekėjai

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
lt: <h3>Kaip pašalinti savo leidimą</h3> Panaikinkite pažymėjimą ties atitinkamu paslaugos teikėju <h3>Nuorodos</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Pradžia</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
lt: Prisijungti

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
lt: Čia jūs galite peržiūrėti ir keisti savo leidimus paslaugų teikėjams

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
lt: Leidimas atnaujintas

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
lt: Nežinoma...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
lt: Leidimas pridėtas

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
lt: Tapatybė

en: Injected attribut
lt: Įterptas atributas

en: Show
lt: Parodyti

en: Consent Added
lt: Leidimas pridėtas

en: Consent Administration
lt: Leidimų administravimas

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
lt: Čia jūs galite peržiūrėti ir keisti savo leidimus paslaugų teikėjams

en: Unknown ...
lt: Nežinoma...

en: Identity
lt: Tapatybė

en: The purpose of the service is
lt: Paslaugos paskirtis yra

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Service Provider
lt: Paslaugos tiekėjas

en: Service Providers for
lt: Paslaugos tiekėjai

en: login
lt: Prisijungti

en: (name not specified)
lt: (pavadinimas nenurodytas)

en: Consent Updated
lt: Leidimas atnaujintas

en: Consent status
lt: Leidimo statusas

en: (no description)
lt: (apibūdinimas nenurodytas)

en: attributes
lt: atributai

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
lt: <h3>Kaip pašalinti savo leidimą</h3> Panaikinkite pažymėjimą ties atitinkamu paslaugos teikėju <h3>Nuorodos</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Pradžia</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
lt: Leidimas pašalintas

en: show/hide attributes
lt: Rodyti/slėpti atributus

en: Organisation
lt: Organizacija
