SimpleSAMLphp 1.15 - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
lv: Noteikumu statuss

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
lv: atribūti

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
lv: Servisa piegādātājs

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
lv: Noņemtie noteikumi

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
lv: Noteikumu administrators

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
lv: Parādīt

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
lv: Organizācija

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
lv: Ievietots atribūts

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
lv: rādīšanas/slēpšanas atribūti

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
lv: Šī servisa nolūks ir

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
lv: Slēpt

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
lv: (nav apraksta)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
lv: Servisa piegādātāji priekš

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
lv: <h3>Kā dzēst noteikumus</h3> Izņemiet ķeksīti pie atbilstošā servisa piegādātāja <h3>Saites</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Sākums</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">BUJ</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
lv: pieslēgties

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
lv: Šeit Jūs varat aplūkot un labot noteikumus priekš servisu piegādātājiem

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
lv: Uzlabotie noteikumi

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
lv: Nezināms ...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
lv: Pievienotie noteikumi

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
lv: Identitāte

en: Injected attribut
lv: Ievietots atribūts

en: Show
lv: Parādīt

en: Consent Added
lv: Pievienotie noteikumi

en: Consent Administration
lv: Noteikumu administrators

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
lv: Šeit Jūs varat aplūkot un labot noteikumus priekš servisu piegādātājiem

en: Unknown ...
lv: Nezināms ...

en: Identity
lv: Identitāte

en: The purpose of the service is
lv: Šī servisa nolūks ir

en: Hide
lv: Slēpt

en: Service Provider
lv: Servisa piegādātājs

en: Service Providers for
lv: Servisa piegādātāji priekš

en: login
lv: pieslēgties

en: (name not specified)
lv: (vārds nav norādīts)

en: Consent Updated
lv: Uzlabotie noteikumi

en: Consent status
lv: Noteikumu statuss

en: (no description)
lv: (nav apraksta)

en: attributes
lv: atribūti

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
lv: <h3>Kā dzēst noteikumus</h3> Izņemiet ķeksīti pie atbilstošā servisa piegādātāja <h3>Saites</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Sākums</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">BUJ</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
lv: Noņemtie noteikumi

en: show/hide attributes
lv: rādīšanas/slēpšanas atribūti

en: Organisation
lv: Organizācija
