SimpleSAMLphp 1.15 - en to nb_NO translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
nb_NO: Samtykke status

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
nb_NO: persondata

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
nb_NO: Tjenesteleverandør

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
nb_NO: Samtykke trukket tilbake

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
nb_NO: Samtykkeadministrasjon

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
nb_NO: Vis

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
nb_NO: Organisasjon

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
nb_NO: Persondata lagt til

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
nb_NO: vis/skjul persondata

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
nb_NO: Hensikten med denne tjenesten er

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
nb_NO: Skjul

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
nb_NO: (ingen beskrivelse)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
nb_NO: Tjenesteleverandører for

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
nb_NO: <h3>Hvordan trekke samtykke tilbake</h3> Fjern haken i boksen for gitte tjenestetilbyder <h3>Lenker</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/da/om-wayf/faq-ofte-stillede-sporgsmal">Ofte stilte spørsmål</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
nb_NO: login

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
nb_NO: Her kan du se og endre dine samtykker for tjenester.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
nb_NO: Samtykke oppdatert

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
nb_NO: Ukjent...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
nb_NO: Samtykke gitt

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
nb_NO: Identitet

en: Injected attribut
nb_NO: Persondata lagt til

en: Show
nb_NO: Vis

en: Consent Added
nb_NO: Samtykke gitt

en: Consent Administration
nb_NO: Samtykkeadministrasjon

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
nb_NO: Her kan du se og endre dine samtykker for tjenester.

en: Unknown ...
nb_NO: Ukjent...

en: Identity
nb_NO: Identitet

en: The purpose of the service is
nb_NO: Hensikten med denne tjenesten er

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Service Provider
nb_NO: Tjenesteleverandør

en: Service Providers for
nb_NO: Tjenesteleverandører for

en: (name not specified)
nb_NO: (navn ikke spesifisert)

en: Consent Updated
nb_NO: Samtykke oppdatert

en: Consent status
nb_NO: Samtykke status

en: (no description)
nb_NO: (ingen beskrivelse)

en: attributes
nb_NO: persondata

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
nb_NO: <h3>Hvordan trekke samtykke tilbake</h3> Fjern haken i boksen for gitte tjenestetilbyder <h3>Lenker</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/da/om-wayf/faq-ofte-stillede-sporgsmal">Ofte stilte spørsmål</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
nb_NO: Samtykke trukket tilbake

en: show/hide attributes
nb_NO: vis/skjul persondata

en: Organisation
nb_NO: Organisasjon

en: Consent administration
nb_NO: Samtykke administrasjon
