SimpleSAMLphp 1.15 - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
nn: Samtykkestatus

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
nn: persondata

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
nn: Tenesteleverandør

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
nn: Samtykke trukke tilbake

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
nn: Samtykkeadministrasjon

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
nn: Vis

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
nn: Organisasjon

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
nn: Persondata lagt til

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
nn: vis/skjul personinformasjon

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
nn: Formålet med tenesta er

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
nn: Skjul

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
nn: (mangler informasjon)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
nn: Tenesteleverandør for

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
nn: <h3>Korleis dra tilbake samtykke</h3> Fjern haka i boksen for enkelte tenester <h3>Lenker</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/da/om-wayf/faq-ofte-stillede-sporgsmal">Ofte stilte spørsmål</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
nn: logg inn

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
nn: Her kan du sjå og endra dine samtykke til tenestene.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
nn: Samtykke oppdatert

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
nn: Ukjent...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
nn: Samtykke lagt til

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
nn: Identitet

en: Injected attribut
nn: Persondata lagt til

en: Show
nn: Vis

en: Consent Added
nn: Samtykke lagt til

en: Consent Administration
nn: Samtykkeadministrasjon

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
nn: Her kan du sjå og endra dine samtykke til tenestene.

en: Unknown ...
nn: Ukjent...

en: Identity
nn: Identitet

en: The purpose of the service is
nn: Formålet med tenesta er

en: Hide
nn: Skjul

en: Service Provider
nn: Tenesteleverandør

en: Service Providers for
nn: Tenesteleverandør for

en: login
nn: logg inn

en: (name not specified)
nn: (namn ikkje spesifisert)

en: Consent Updated
nn: Samtykke oppdatert

en: Consent status
nn: Samtykkestatus

en: (no description)
nn: (mangler informasjon)

en: attributes
nn: persondata

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
nn: <h3>Korleis dra tilbake samtykke</h3> Fjern haka i boksen for enkelte tenester <h3>Lenker</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/da/om-wayf/faq-ofte-stillede-sporgsmal">Ofte stilte spørsmål</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
nn: Samtykke trukke tilbake

en: show/hide attributes
nn: vis/skjul personinformasjon

en: Organisation
nn: Organisasjon

en: Consent administration
nn: Samtykke administrasjon
