SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
sl: Status privolitve

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
sl: atributi

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
sl: Ponudnik storitve

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
sl: Privolitev razveljavljena

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
sl: Upravljanje s privolitvami

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
sl: Prikaži

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
sl: Organizacija

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
sl: Vrinjen atribut

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
sl: Prikaži/Skrij atribute

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
sl: Namen storitve:

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
sl: Skrij

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
sl: (brez opisa)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
sl: Ponudniki storitev za

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
sl: <h3>Kako razveljavim dano privolitev?</h3> Odstranite kljukico pred SPjem, za katerega želite razveljaviti dano privolitev<h3>Povezave</h3> <ul> <li><a href="https://aai.arnes.si">Start</a> </li> <li><a href="https://aai.arnes.si">FAQ</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
sl: Prijava

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
sl: Pregled in urejanje privolitev za posamezen SP.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
sl: Privolitev posodobljena

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
sl: Neznan...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
sl: Privolitev dodana

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
sl: Identiteta

en: Injected attribut
sl: Vrinjen atribut

en: Show
sl: Prikaži

en: Consent Added
sl: Privolitev dodana

en: Consent Administration
sl: Upravljanje s privolitvami

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
sl: Pregled in urejanje privolitev za posamezen SP.

en: Unknown ...
sl: Neznan...

en: Identity
sl: Identiteta

en: The purpose of the service is
sl: Namen storitve:

en: Hide
sl: Skrij

en: Service Provider
sl: Ponudnik storitve

en: Service Providers for
sl: Ponudniki storitev za

en: login
sl: Prijava

en: (name not specified)
sl: (brez naziva)

en: Consent Updated
sl: Privolitev posodobljena

en: Consent status
sl: Status privolitve

en: (no description)
sl: (brez opisa)

en: attributes
sl: atributi

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
sl: <h3>Kako razveljavim dano privolitev?</h3> Odstranite kljukico pred SPjem, za katerega želite razveljaviti dano privolitev<h3>Povezave</h3> <ul> <li><a href="https://aai.arnes.si">Start</a> </li> <li><a href="https://aai.arnes.si">FAQ</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
sl: Privolitev razveljavljena

en: show/hide attributes
sl: Prikaži/Skrij atribute

en: Organisation
sl: Organizacija
