SimpleSAMLphp 1.15 - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: {consentAdmin:consentadmin:status_header}
sr: Stanje dozvole

en: {consentAdmin:consentadmin:attributes_text}
sr: atributi

en: {consentAdmin:consentadmin:service_provider_header}
sr: Davalac Servisa

en: {consentAdmin:consentadmin:removed}
sr: Dozvola uklonjena

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_header}
sr: Administracija dozvola

en: {consentAdmin:consentadmin:show}
sr: Prikaži

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_org}
sr: Institucija

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_injected}
sr: Ubačeni atribut

en: {consentAdmin:consentadmin:show_hide_attributes}
sr: prikaži/sakrij atribute

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_purpose}
sr: Namena ovog servisa je

en: {consentAdmin:consentadmin:hide}
sr: Sakrij

en: {consentAdmin:consentadmin:sp_empty_description}
sr: (nema opisa)

en: {consentAdmin:consentadmin:service_providers_for}
sr: Davaoci Servisa za

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description2}
sr: <h3>Kako obrisati dozvolu</h3> Uklonite kvačicu iz polja koje se odnosi na davaoca servisa <h3>Linkovi</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Početna stranica</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">Pitanja i odgovori</a> </li> </ul>

en: {consentAdmin:consentadmin:login}
sr: Prijavi se

en: {consentAdmin:consentadmin:consentadmin_description1}
sr: Ovde možete pregledati i menjati vaše dozvole davaocima servisa.

en: {consentAdmin:consentadmin:updated}
sr: Dozvola ažurirana

en: {consentAdmin:consentadmin:unknown}
sr: Nepoznato ...

en: {consentAdmin:consentadmin:added}
sr: Dozvola dodata

en: {consentAdmin:consentadmin:attribute_id}
sr: Identitet

en: Injected attribut
sr: Ubačeni atribut

en: Show
sr: Prikaži

en: Consent Added
sr: Dozvola dodata

en: Consent Administration
sr: Administracija dozvola

en: Here you can view and edit your consent for the Service Providers.
sr: Ovde možete pregledati i menjati vaše dozvole davaocima servisa.

en: Unknown ...
sr: Nepoznato ...

en: Identity
sr: Identitet

en: The purpose of the service is
sr: Namena ovog servisa je

en: Hide
sr: Sakrij

en: Service Provider
sr: Davalac Servisa

en: Service Providers for
sr: Davaoci Servisa za

en: login
sr: Prijavi se

en: (name not specified)
sr: (ime nije specificirano)

en: Consent Updated
sr: Dozvola ažurirana

en: Consent status
sr: Stanje dozvole

en: (no description)
sr: (nema opisa)

en: attributes
sr: atributi

en: 
    <h3>How to delete your consent</h3>
    Uncheck the box corresponding to the service provider
    
    <h3>Links</h3>
    <ul>
    <li><a href="https://www.wayf.dk">Start</a> </li>
    
    <li><a href="https://www.wayf.dk/FAQ">FAQ</a> </li>
    </ul>
sr: <h3>Kako obrisati dozvolu</h3> Uklonite kvačicu iz polja koje se odnosi na davaoca servisa <h3>Linkovi</h3> <ul> <li><a href="https://www.wayf.dk">Početna stranica</a> </li> <li><a href="https://www.wayf.dk/index.php/en/about-wayf/faq-frequently-asked-questions">Pitanja i odgovori</a> </li> </ul>

en: Consent Removed
sr: Dozvola uklonjena

en: show/hide attributes
sr: prikaži/sakrij atribute

en: Organisation
sr: Institucija
