SimpleSAMLphp 1.15 - en to he translation catalogue (137 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
he: מידע PHP

en: {core:no_state:report_text}
he: אם הבעייה ממשיכה, אתה יכול לדווח עליה למנהל המערכת.

en: {core:no_state:cause_backforward}
he: שימוש בכפתורי הבא והקודם בדפדפן.

en: {core:no_metadata:not_found_for}
he: לא הצלחנו לאתר מטא-מידע עבור הישות:

en: {core:frontpage:link_shib13example}
he: דוגמא לס"ש מסוג Shibboleth 1.3 - בוחן כניסה למערכת דרך ס"ז מסוג - Shibboleth

en: {core:no_state:suggestions}
he: הצעות לפתרון הבעייה הנוכחית:

en: {core:frontpage:login_as_admin}
he: כנס כמנהל מערכת

en: {core:short_sso_interval:warning}
he: גילינו שעברו רק מספר שניות מאז שהיזדהת בפעם האחרונה עם ספק השרות הזה, ולכן אנחנו מניחים שישנה בעייה עם ס"הש.

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
he: שימוש ב SimpleSAMLphp כספק שרותים

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
he: מטא-הנתונים של ספק השירותים מסוג SAML 2.0 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
he: אתר ספק OpenID - גירסת אלפא (קוד בדיקה(

en: {core:frontpage:link_doc_install}
he: התקנת SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
he: איבחון על שם מחשב, פורט ופרוטוקול

en: {core:no_state:suggestion_goback}
he: חזור לדף הקודם ונסה שוב.

en: {core:no_state:causes}
he: יכול להיות שהשגיאה נגרמה על-ידי:

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
he: מטא-הנתונים של ספק הזהויות מסוג SAML 2.0 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: {core:frontpage:optional}
he: נתון לבחירה

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
he: מטא-הנתונים של ספק השירותים מסוג Shibboleth 1.3 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: {core:frontpage:doc_header}
he: תיעוד

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
he: תכונות מתקדמות של SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:required_ldap}
he: דרוש עבור LDAP

en: {core:frontpage:authtest}
he: בחן את הגדרות מקורות ההיזדהות

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
he: סקירת מטא-נתונים להתקנה שלך. אבחן את קבצי מטא-הנתונים שלך

en: {core:frontpage:configuration}
he: הגדרות

en: {core:frontpage:welcome}
he: ברוך-הבא

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
he: הגדר ס"ש מסוג Shibboleth 1.3 כך שיעבוד עם ס"ז של SimpleSAMLphp

en: {core:no_state:header}
he: מידע המצב אבד

en: {core:frontpage:metadata_header}
he: מטא-נתונים

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
he: תחזוקה והגדרות של SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_configcheck}
he: בדיקת הגדרות SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:page_title}
he: דף ההתקנה של SimpleSAMLphp

en: {core:no_cookie:header}
he: חסרה עוגייה

en: {core:frontpage:warnings}
he: אזהרות

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
he: ממיר XML למטא-מידע של SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
he: מחק את בחירת ס"ז משירות האיתור לס"ז

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
he: אתה מחובר כמנהל מערכת

en: {core:frontpage:auth}
he: אימות

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
he: אם אתה משתמש שקיבל שגיאה זו לאחר לחיצה על קישור באתר, כדי שתדווח על השגיאה לבעלי האתר.

en: {core:no_state:description}
he: לא הצלחנו לאתר את מידע המצב לבקשה הנוכחית.

en: {core:frontpage:show_metadata}
he: הראה מטא-נתונים

en: {core:no_state:suggestion_closebrowser}
he: סגור את הדפדפן, ונסה שוב.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
he: פרק זמן קצר מידי בין ארועי כניסה יחידה.

en: {core:frontpage:intro}
he: <strong>מזל טוב</strong>,SimpleSAMLphp. התקנת הבהצלחה את זה דף ההתחלה של ההתקנה שלך, היכן שתמצא קישורים לדוגמאות לבדיקה, אבחון, מטא-נתונים ואפילו קישורים לתעוד המתאים.

en: {core:no_metadata:header}
he: מטא-מידע לא נמצא

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
he: מטא-הנתונים של ספק השזהויות מסוג Shibboleth 1.3 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: {core:frontpage:required}
he: דרוש

en: {core:no_metadata:config_problem}
he: זו, ככל הנראה, בעייה בהגדרות של ספק הזהות או ספק השירות.

en: {core:frontpage:warnings_suhosin_url_length}
he: אורך הפרמטרים בבקשה מוגבל ע"י PHP Suhosin extension. אנא הגדל את ערך המשתנה suhosin.get.max_value_length ללפחות 2048 בתים.

en: {core:frontpage:warnings_https}
he: <strong>אתה לא משתמש ב- HTTPS </strong> - התקשרות מוצפנת עם המשתמש. HTTP עובד בסדר למטרות בדיקה, אולם למערכות אמיתיות, כדי להשתמש ה HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance"> קרא עוד על תחזוק SimpleSAMLphp </a> ]

en: {core:frontpage:federation}
he: איחוד

en: {core:frontpage:required_radius}
he: דרוש עבור Radius

en: {core:no_state:cause_openbrowser}
he: פתיחת הדפדפן עם לשוניות שנשמרו משימוש הקודם.

en: {core:frontpage:checkphp}
he: בודק את התקנת ה- PHP שלך

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
he: שימוש ב SimpleSAMLphp כספק זהויות

en: {core:no_state:report_header}
he: דווח על השגיאה הנוכחית

en: {core:frontpage:link_saml2example}
he: דוגמא לס"ש מסוג SAML 2.0 - בחן כניסה למערכת דרך הס"ז שלך

en: {core:no_state:cause_nocookie}
he: תמיכה בעוגיות מבוטלת בדפדפן

en: {core:frontpage:about_header}
he: אודות SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:about_text}
he: ה-SimpleSAMLphp הזה הוא מה זה מגניב, איםה אני יכול לקרוא יותר עליו?אתה יכול למצוא מידע נוסף ב- <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp"> SimpleSAMLphp ב Feide בבלוג הפיתוח של שנמצא ב- <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
he: אם אתה מפתח שפורש פיתרון התחברות יחידה, יש לך בעייה עם הגדרות המטא-מידע. בדוק שהמטא-מידע מוגדר נכון בספקי הזהות והשרות.

en: {core:no_cookie:retry}
he: נסה שנית

en: {core:frontpage:useful_links_header}
he: קישורים שימושיים להתקנה שלך

en: {core:frontpage:metadata}
he: מטא-נתונים

en: {core:frontpage:recommended}
he: רצוי

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
he: SimpleSAMLphp כס"ז לשירותי גוגל להשכלה

en: {core:frontpage:tools}
he: כלים

en: {core:short_sso_interval:retry}
he: נסה שוב להתחבר

en: {core:no_cookie:description}
he: נראה שכיבית את העוגיות בדפדפן שלךץ אנא בדוק את ההגדרות בדפדפן שלך, ונסה שנית.

en: {core:frontpage:deprecated}
he: פג תוקף

en: You are logged in as administrator
he: אתה מחובר כמנהל מערכת

en: Go back to the previous page and try again.
he: חזור לדף הקודם ונסה שוב.

en: If this problem persists, you can report it to the system administrators.
he: אם הבעייה ממשיכה, אתה יכול לדווח עליה למנהל המערכת.

en: Welcome
he: ברוך-הבא

en: SimpleSAMLphp configuration check
he: בדיקת הגדרות SimpleSAMLphp

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
he: סקירת מטא-נתונים להתקנה שלך. אבחן את קבצי מטא-הנתונים שלך

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
he: ממיר XML למטא-מידע של SimpleSAMLphp

en: Required
he: דרוש

en: Warnings
he: אזהרות

en: Documentation
he: תיעוד

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
he: מטא-הנתונים של ספק השירותים מסוג Shibboleth 1.3 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: PHP info
he: מידע PHP

en: About SimpleSAMLphp
he: אודות SimpleSAMLphp

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
he: מטא-הנתונים של ספק השירותים מסוג SAML 2.0 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: Retry login
he: נסה שוב להתחבר

en: Required for LDAP
he: דרוש עבור LDAP

en: Close the web browser, and try again.
he: סגור את הדפדפן, ונסה שוב.

en: Federation
he: איחוד

en: We were unable to locate the state information for the current request.
he: לא הצלחנו לאתר את מידע המצב לבקשה הנוכחית.

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
he: מחק את בחירת ס"ז משירות האיתור לס"ז

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
he: זו, ככל הנראה, בעייה בהגדרות של ספק הזהות או ספק השירות.

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
he: הגדר ס"ש מסוג Shibboleth 1.3 כך שיעבוד עם ס"ז של SimpleSAMLphp

en: Using the back and forward buttons in the web browser.
he: שימוש בכפתורי הבא והקודם בדפדפן.

en: Metadata not found
he: מטא-מידע לא נמצא

en: Missing cookie
he: חסרה עוגייה

en: Cookies may be disabled in the web browser.
he: תמיכה בעוגיות מבוטלת בדפדפן

en: Opened the web browser with tabs saved from the previous session.
he: פתיחת הדפדפן עם לשוניות שנשמרו משימוש הקודם.

en: Tools
he: כלים

en: Test configured authentication sources
he: בחן את הגדרות מקורות ההיזדהות

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
he: נראה שכיבית את העוגיות בדפדפן שלךץ אנא בדוק את ההגדרות בדפדפן שלך, ונסה שנית.

en: Installing SimpleSAMLphp
he: התקנת SimpleSAMLphp

en: Deprecated
he: פג תוקף

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
he: <strong>מזל טוב</strong>,SimpleSAMLphp. התקנת הבהצלחה את זה דף ההתחלה של ההתקנה שלך, היכן שתמצא קישורים לדוגמאות לבדיקה, אבחון, מטא-נתונים ואפילו קישורים לתעוד המתאים.

en: This error may be caused by:
he: יכול להיות שהשגיאה נגרמה על-ידי:

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
he: <strong>אתה לא משתמש ב- HTTPS </strong> - התקשרות מוצפנת עם המשתמש. HTTP עובד בסדר למטרות בדיקה, אולם למערכות אמיתיות, כדי להשתמש ה HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance"> קרא עוד על תחזוק SimpleSAMLphp </a> ]

en: Metadata
he: מטא-נתונים

en: Retry
he: נסה שנית

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
he: תחזוקה והגדרות של SimpleSAMLphp

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
he: איבחון על שם מחשב, פורט ופרוטוקול

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
he: אם אתה משתמש שקיבל שגיאה זו לאחר לחיצה על קישור באתר, כדי שתדווח על השגיאה לבעלי האתר.

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
he: שימוש ב SimpleSAMLphp כספק זהויות

en: Optional
he: נתון לבחירה

en: Suggestions for resolving this problem:
he: הצעות לפתרון הבעייה הנוכחית:

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
he: ה-SimpleSAMLphp הזה הוא מה זה מגניב, איםה אני יכול לקרוא יותר עליו?אתה יכול למצוא מידע נוסף ב- <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp"> SimpleSAMLphp ב Feide בבלוג הפיתוח של שנמצא ב- <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
he: דוגמא לס"ש מסוג Shibboleth 1.3 - בוחן כניסה למערכת דרך ס"ז מסוג - Shibboleth

en: Authentication
he: אימות

en: SimpleSAMLphp installation page
he: דף ההתקנה של SimpleSAMLphp

en: Show metadata
he: הראה מטא-נתונים

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
he: SimpleSAMLphp כס"ז לשירותי גוגל להשכלה

en: State information lost
he: מידע המצב אבד

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
he: מטא-הנתונים של ספק הזהויות מסוג SAML 2.0 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
he: אתר ספק OpenID - גירסת אלפא (קוד בדיקה(

en: Required for Radius
he: דרוש עבור Radius

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
he: לא הצלחנו לאתר מטא-מידע עבור הישות:

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
he: דוגמא לס"ש מסוג SAML 2.0 - בחן כניסה למערכת דרך הס"ז שלך

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
he: שימוש ב SimpleSAMLphp כספק שרותים

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
he: גילינו שעברו רק מספר שניות מאז שהיזדהת בפעם האחרונה עם ספק השרות הזה, ולכן אנחנו מניחים שישנה בעייה עם ס"הש.

en: Recommended
he: רצוי

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
he: אם אתה מפתח שפורש פיתרון התחברות יחידה, יש לך בעייה עם הגדרות המטא-מידע. בדוק שהמטא-מידע מוגדר נכון בספקי הזהות והשרות.

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
he: תכונות מתקדמות של SimpleSAMLphp

en: Too short interval between single sign on events.
he: פרק זמן קצר מידי בין ארועי כניסה יחידה.

en: Checking your PHP installation
he: בודק את התקנת ה- PHP שלך

en: The length of query parameters is limited by the PHP Suhosin extension. Please increase the suhosin.get.max_value_length option to at least 2048 bytes.
he: אורך הפרמטרים בבקשה מוגבל ע"י PHP Suhosin extension. אנא הגדל את ערך המשתנה suhosin.get.max_value_length ללפחות 2048 בתים.

en: Useful links for your installation
he: קישורים שימושיים להתקנה שלך

en: Configuration
he: הגדרות

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
he: מטא-הנתונים של ספק השזהויות מסוג Shibboleth 1.3 המאורח (נוצר אוטומטית)

en: Login as administrator
he: כנס כמנהל מערכת

en: Report this error
he: דווח על השגיאה הנוכחית
