SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (137 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
lt: PHP informacija

en: {core:no_state:report_text}
lt: Jei ši problema išliks, galite pranešti apie tai sistemos administratoriui.

en: {core:no_state:cause_backforward}
lt: Back (Atgal) ir Forward (Pirmyn) mygtukų naudojimas interneto naršyklėje

en: {core:no_metadata:not_found_for}
lt: Nepavyko nustatyti metaduomenų šiems objektams:

en: {core:frontpage:link_shib13example}
lt: Shibboleth 1.3 SP pavyzdys - istorinių duomenų testavimas kartu su Jūsų Shib IdP

en: {core:no_state:suggestions}
lt: Pasiūlymai spręsti šią problemą:

en: {core:frontpage:login_as_admin}
lt: Prisijungti administratoriaus teisėmis

en: {core:short_sso_interval:warning}
lt: Mes nustatėme, kad praėjo tik kelios sekundės nuo Jūsų autentiškumo patvirtimo šiam paslaugos teikėjui, dėl to manome, kad yra nesklandumų su SP.

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
lt: SimpleSAMLphp naudojimas kaip paslaugos teikėją

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
lt: Vietinio SAML 2.0 SP metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
lt: OpenID tiekėjo puslapis - alfa versija (bandomasis kodas)

en: {core:frontpage:link_doc_install}
lt: Diegiamas SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
lt: Serverio vardo, porto ir protokolo diagnostika

en: {core:no_state:suggestion_goback}
lt: Grįžkite į ankstesnį puslapį ir pabandykite dar kartą.

en: {core:no_state:causes}
lt: Šią klaidą galėjo sukelti:

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
lt: Vietinio SAML 2.0 IdP metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: {core:frontpage:optional}
lt: Neprivalomas

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
lt: Vietinio Shibboleth 1.3 paslaugos teikėjo (SP) metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: {core:frontpage:doc_header}
lt: Dokumentacija

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
lt: SimpleSAMLphp papildomos galimybės

en: {core:frontpage:required_ldap}
lt: Būtinas LDAP serveriui

en: {core:frontpage:authtest}
lt: Testuoti nustatytus autentifikavimo šaltinius

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
lt: Diegimo metaduomenų peržiūra. Galite analizuoti savo metaduomenis

en: {core:frontpage:configuration}
lt: Konfigūracija

en: {core:frontpage:welcome}
lt: Sveiki atvykę

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
lt: Shibboleth 1.3 SP konfigūravimas darbui su SimpleSAMLphp IdP

en: {core:no_state:header}
lt: Būsenos informacia prarasta

en: {core:frontpage:metadata_header}
lt: Metaduomenys

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
lt: SimpleSAMLphp valdymas ir konfigūracija

en: {core:frontpage:link_configcheck}
lt: SimpleSAMLphp konfigūracijos patikrinimas

en: {core:frontpage:page_title}
lt: SimpleSAMLphp diegimo puslapis

en: {core:no_cookie:header}
lt: Slapukas nerastas

en: {core:frontpage:warnings}
lt: Įspėjimai

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
lt: XML į SimpleSAMLphp metaduomenų vertimas

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
lt: Panaikinti mano IdP parinktis IdP suradimo paslaugoje

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
lt: Jūs prisijungėte administratoriaus teisėmis

en: {core:frontpage:auth}
lt: Autentifikavimas

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
lt: Jei Jūs esate naudotojas, kuris gavote šią klaidą spragtelėjęs nuorodą tinklapyje, Jūs turėtumėte informuoti tinklapio administratorių apie šią klaidą.

en: {core:no_state:description}
lt: Nepavyko nustatyti būsenos informacijos šiai užklausai.

en: {core:frontpage:show_metadata}
lt: Parodyti metaduomenis

en: {core:no_state:suggestion_closebrowser}
lt: Uždarykite interneto naršyklę ir pabandykite dar kartą.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
lt: Per trumpas intervalas tarp prisijungimų prie paslaugų.

en: {core:frontpage:intro}
lt: <strong>Sveikiname</strong>, Jūs sėkmingai įdiegėte SimpleSAMLphp. Tai pradinis diegimo puslapis, kur Jūs rasite nuorodas į testavimo pavyzdžius, diagnostiką, metaduomenis ir netgi nuorodas į susijusią dokumentaciją.

en: {core:no_metadata:header}
lt: Metaduomenys nerasti

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
lt: Vietinio Shibboleth 1.3 tapatybės teikėjo (IdP) metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: {core:frontpage:required}
lt: Būtinas

en: {core:no_metadata:config_problem}
lt: Tai greičiausiai konfigūracijos problema paslaugos teikėjo arba tapatybių teikėjo pusėje.

en: {core:frontpage:warnings_suhosin_url_length}
lt: Užklausos parametrų ilgis ribojamas PHP Suhosin plėtinio. Prašome padidinti suhosin.get.max_value_length rekšmę bent iki 2048 baitų.

en: {core:frontpage:warnings_https}
lt: <strong>Jūs nenaudojate HTTPS</strong> - šifruotos komunikacijos su vartotoju. HTTP puikiai tinka testavimo reikmėms, tačiau realioje aplinkoje turėtumėte naudoti HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Skaityti daugiau apie SimpleSAMLphp priežiūrą</a> ]

en: {core:frontpage:federation}
lt: Federacija

en: {core:frontpage:required_radius}
lt: Būtinas Radius serveriui

en: {core:no_state:cause_openbrowser}
lt: Atidaryta interneto naršyklė su kortelėmis, išsaugotomis iš ankstesnės sesijos.

en: {core:frontpage:checkphp}
lt: Tikrinamas Jūsų PHP diegimas

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
lt: SimpleSAMLphp naudojimas kaip tapatybės teikėją

en: {core:no_state:report_header}
lt: Pranešti apie šią klaidą

en: {core:frontpage:link_saml2example}
lt: SAML 2.0 SP pavyzdys - testinis prisijungimas per Jūsų IdP

en: {core:no_state:cause_nocookie}
lt: Interneto naršyklėje gali būti išjungti slapukai (cookies).

en: {core:frontpage:about_header}
lt: Apie SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:about_text}
lt: Šis SimpleSAMLphp dalykas yra gana puikus, kur galėčiau daugiau apie jį paskaityti? Daugiau informacijos apie <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp galite rasti Feide RnD blog'e</a> bei <a href="http://uninett.no">UNINETT</a> svetainėje.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
lt: Jei Jūs esate kūrėjas, kuris diegiate SSO sprendimą, Jums iškilo problema susijusi su metaduomenų konfigūracija. Patikrinkite, ar metaduomenys teisingai sukonfigūruoti tiek tapatybių teikėjo, tiek paslaugos teikėjo pusėse.

en: {core:no_cookie:retry}
lt: Bandyti dar kartą

en: {core:frontpage:useful_links_header}
lt: Naudingos nuorodos diegimui

en: {core:frontpage:metadata}
lt: Metaduomenys

en: {core:frontpage:recommended}
lt: Rekomenduojamas

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
lt: SimpleSAMLphp kaip IdP skirtas "Google Apps for Education"

en: {core:frontpage:tools}
lt: Įrankiai

en: {core:short_sso_interval:retry}
lt: Prisijunkite iš naujo

en: {core:no_cookie:description}
lt: Atrodo Jūsų naršyklė nepalaiko slapukų. Patikrinkite naršyklės nustatymus ir bandykite dar kartą.

en: {core:frontpage:deprecated}
lt: Nebepalaikoma

en: You are logged in as administrator
lt: Jūs prisijungėte administratoriaus teisėmis

en: Go back to the previous page and try again.
lt: Grįžkite į ankstesnį puslapį ir pabandykite dar kartą.

en: If this problem persists, you can report it to the system administrators.
lt: Jei ši problema išliks, galite pranešti apie tai sistemos administratoriui.

en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

en: SimpleSAMLphp configuration check
lt: SimpleSAMLphp konfigūracijos patikrinimas

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
lt: Diegimo metaduomenų peržiūra. Galite analizuoti savo metaduomenis

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
lt: XML į SimpleSAMLphp metaduomenų vertimas

en: Required
lt: Būtinas

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
lt: Vietinio Shibboleth 1.3 paslaugos teikėjo (SP) metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: PHP info
lt: PHP informacija

en: About SimpleSAMLphp
lt: Apie SimpleSAMLphp

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
lt: Vietinio SAML 2.0 SP metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: Retry login
lt: Prisijunkite iš naujo

en: Required for LDAP
lt: Būtinas LDAP serveriui

en: Close the web browser, and try again.
lt: Uždarykite interneto naršyklę ir pabandykite dar kartą.

en: Federation
lt: Federacija

en: We were unable to locate the state information for the current request.
lt: Nepavyko nustatyti būsenos informacijos šiai užklausai.

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
lt: Panaikinti mano IdP parinktis IdP suradimo paslaugoje

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
lt: Tai greičiausiai konfigūracijos problema paslaugos teikėjo arba tapatybių teikėjo pusėje.

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
lt: Shibboleth 1.3 SP konfigūravimas darbui su SimpleSAMLphp IdP

en: Using the back and forward buttons in the web browser.
lt: Back (Atgal) ir Forward (Pirmyn) mygtukų naudojimas interneto naršyklėje

en: Metadata not found
lt: Metaduomenys nerasti

en: Missing cookie
lt: Slapukas nerastas

en: Cookies may be disabled in the web browser.
lt: Interneto naršyklėje gali būti išjungti slapukai (cookies).

en: Opened the web browser with tabs saved from the previous session.
lt: Atidaryta interneto naršyklė su kortelėmis, išsaugotomis iš ankstesnės sesijos.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Test configured authentication sources
lt: Testuoti nustatytus autentifikavimo šaltinius

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
lt: Atrodo Jūsų naršyklė nepalaiko slapukų. Patikrinkite naršyklės nustatymus ir bandykite dar kartą.

en: Installing SimpleSAMLphp
lt: Diegiamas SimpleSAMLphp

en: Deprecated
lt: Nebepalaikoma

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
lt: <strong>Sveikiname</strong>, Jūs sėkmingai įdiegėte SimpleSAMLphp. Tai pradinis diegimo puslapis, kur Jūs rasite nuorodas į testavimo pavyzdžius, diagnostiką, metaduomenis ir netgi nuorodas į susijusią dokumentaciją.

en: This error may be caused by:
lt: Šią klaidą galėjo sukelti:

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
lt: <strong>Jūs nenaudojate HTTPS</strong> - šifruotos komunikacijos su vartotoju. HTTP puikiai tinka testavimo reikmėms, tačiau realioje aplinkoje turėtumėte naudoti HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Skaityti daugiau apie SimpleSAMLphp priežiūrą</a> ]

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
lt: SimpleSAMLphp valdymas ir konfigūracija

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
lt: Serverio vardo, porto ir protokolo diagnostika

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
lt: Jei Jūs esate naudotojas, kuris gavote šią klaidą spragtelėjęs nuorodą tinklapyje, Jūs turėtumėte informuoti tinklapio administratorių apie šią klaidą.

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
lt: SimpleSAMLphp naudojimas kaip tapatybės teikėją

en: Optional
lt: Neprivalomas

en: Suggestions for resolving this problem:
lt: Pasiūlymai spręsti šią problemą:

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
lt: Šis SimpleSAMLphp dalykas yra gana puikus, kur galėčiau daugiau apie jį paskaityti? Daugiau informacijos apie <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp galite rasti Feide RnD blog'e</a> bei <a href="http://uninett.no">UNINETT</a> svetainėje.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
lt: Shibboleth 1.3 SP pavyzdys - istorinių duomenų testavimas kartu su Jūsų Shib IdP

en: Authentication
lt: Autentifikavimas

en: SimpleSAMLphp installation page
lt: SimpleSAMLphp diegimo puslapis

en: Show metadata
lt: Parodyti metaduomenis

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
lt: SimpleSAMLphp kaip IdP skirtas "Google Apps for Education"

en: State information lost
lt: Būsenos informacia prarasta

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
lt: Vietinio SAML 2.0 IdP metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
lt: OpenID tiekėjo puslapis - alfa versija (bandomasis kodas)

en: Required for Radius
lt: Būtinas Radius serveriui

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
lt: Nepavyko nustatyti metaduomenų šiems objektams:

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
lt: SAML 2.0 SP pavyzdys - testinis prisijungimas per Jūsų IdP

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
lt: SimpleSAMLphp naudojimas kaip paslaugos teikėją

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
lt: Mes nustatėme, kad praėjo tik kelios sekundės nuo Jūsų autentiškumo patvirtimo šiam paslaugos teikėjui, dėl to manome, kad yra nesklandumų su SP.

en: Recommended
lt: Rekomenduojamas

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
lt: Jei Jūs esate kūrėjas, kuris diegiate SSO sprendimą, Jums iškilo problema susijusi su metaduomenų konfigūracija. Patikrinkite, ar metaduomenys teisingai sukonfigūruoti tiek tapatybių teikėjo, tiek paslaugos teikėjo pusėse.

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
lt: SimpleSAMLphp papildomos galimybės

en: Too short interval between single sign on events.
lt: Per trumpas intervalas tarp prisijungimų prie paslaugų.

en: Checking your PHP installation
lt: Tikrinamas Jūsų PHP diegimas

en: The length of query parameters is limited by the PHP Suhosin extension. Please increase the suhosin.get.max_value_length option to at least 2048 bytes.
lt: Užklausos parametrų ilgis ribojamas PHP Suhosin plėtinio. Prašome padidinti suhosin.get.max_value_length rekšmę bent iki 2048 baitų.

en: Useful links for your installation
lt: Naudingos nuorodos diegimui

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
lt: Vietinio Shibboleth 1.3 tapatybės teikėjo (IdP) metaduomenys (sugeneruoti automatiškai)

en: Login as administrator
lt: Prisijungti administratoriaus teisėmis

en: Report this error
lt: Pranešti apie šią klaidą
