SimpleSAMLphp 1.15 - en to lv translation catalogue (136 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
lv: PHP info

en: {core:no_state:report_text}
lv: Ja problēma atkārtojas, varat ziņot sistēmas administratoriem.

en: {core:no_state:cause_backforward}
lv: Interneta pārlūka pogu Uz priekšu un Atpakaļ lietošana.

en: {core:no_metadata:not_found_for}
lv: Metadati šai entītijai nav atrasti:

en: {core:frontpage:link_shib13example}
lv: Shibboleth 1.3 SP piemērs - testa pieslēgšanās caur Jūsu Shib IDP

en: {core:no_state:suggestions}
lv: Ieteikumi problēmas atrisināšanai:

en: {core:frontpage:login_as_admin}
lv: Pieslēgties kā administrators

en: {core:short_sso_interval:warning}
lv: Pēc pēdējās autentifikācijas ir pagājušas tikai dažas sekundes, tādēļ, iespējams, ir problēma ar servisa piegādātāju.

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
lv: Izmanto SimpleSAMLphp kā servisa piegādātāju

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
lv: Hostēta SAML 2.0 servisa piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
lv: OpenID piegādātāja vietne - Alfa versija (testa kods)

en: {core:frontpage:link_doc_install}
lv: Instalē SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
lv: Saimniekdatora vārda, porta un protokola diagnostika

en: {core:no_state:suggestion_goback}
lv: Ejiet atpakaļ uz iepriekšējo lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: {core:no_state:causes}
lv: Kļūdu radījis:

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
lv: Hostēta SAML 2.0 identitātes piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: {core:frontpage:optional}
lv: Neobligāts

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
lv: Hostēta Shibboleth 1.3 servisa piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: {core:frontpage:doc_header}
lv: Dokumentācija

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
lv: SimpleSAMLphp advancētās iespējas

en: {core:frontpage:required_ldap}
lv: Obligāts priekš LDAP

en: {core:frontpage:authtest}
lv: Testēt konfigurētos autentifikācijas avotus

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
lv: Metadatu pārskats Jūsu instalācijā. Diagnosticēt metadatu failus

en: {core:frontpage:configuration}
lv: Konfigurācija

en: {core:frontpage:welcome}
lv: Laipni lūdzam

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
lv: Konfigurēt Shibboleth 1.3 SP strādāt ar SimpleSAMLphp IdP

en: {core:no_state:header}
lv: Stāvokļa informācija ir pazaudēta

en: {core:frontpage:metadata_header}
lv: Metadati

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
lv: SimpleSAMLphp uzturēšana un konfigurēšana

en: {core:frontpage:link_configcheck}
lv: SimpleSAMLphp konfigurācijas pārbaude

en: {core:frontpage:page_title}
lv: SimpleSAMLphp instalācijas lapa

en: {core:no_cookie:header}
lv: Trūkst sīkdatnes

en: {core:frontpage:warnings}
lv: Brīdinājumi

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
lv: XML uz SimpleSAMLphp metadatu konvertors

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
lv: Dzēst manas IdP izvēles IdP discovery servisos

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
lv: Jūs esat pieslēdzies kā administrators

en: {core:frontpage:auth}
lv: Autentifikācija

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
lv: Ja Jūs esat lietotājs un saņemat šo kļūdu, sekojot saitei kādā interneta lapā, Jums jāziņo par šo kļūdu lapas īpašniekam.

en: {core:no_state:description}
lv: Nav iespējams atrast stāvokļa informāciju šim pieprasījumam.

en: {core:frontpage:show_metadata}
lv: Rādīt metadatus

en: {core:no_state:suggestion_closebrowser}
lv: Aizveriet interneta pārlūku un mēģiniet vēlreiz.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
lv: Pārāk mazs intervāls starp pieslēgšanās notikumiem.

en: {core:frontpage:intro}
lv: <strong>Apsveicu</strong>, Jūs esat veiksmīgi uzinstalējis SimpleSAMLphp.Šī ir Jūsu instalācijas sākuma lapa, kur varat atrast saites uz testu piemēriem, diagnostiku, metadatiem un dokumentāciju.

en: {core:no_metadata:header}
lv: Metadati nav atrasti

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
lv: Hostēta Shibboleth 1.3 identitātes piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: {core:frontpage:required}
lv: Obligāts

en: {core:no_metadata:config_problem}
lv: Visticamāk šī ir konfigurācijas problēma pie servisa piegādātāja vai identitātes piegādātāja.

en: {core:frontpage:warnings_suhosin_url_length}
lv: Pieprasījuma parametru garumu ierobežo PHP Suhosin paplašinājums. Lūdzu palieliniet suhosin.get.max_value_length opciju līdz vismaz 2048 baitiem.

en: {core:frontpage:warnings_https}
lv: <strong>Jūs neizmantojat HTTPS</strong> - šifrētu komunikāciju ar lietotāju. HTTP ir labs testa nolūkiem, bet ražošanā jāizmanto HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Lasiet vairāk par SimpleSAMLphp uzturēšanu</a> ]

en: {core:frontpage:federation}
lv: Federācija

en: {core:frontpage:required_radius}
lv: Obligāts priekš Radius

en: {core:no_state:cause_openbrowser}
lv: Interneta pārlūka atvēršana ar saglabātām cilnēm no iepriekšējās sesijas.

en: {core:frontpage:checkphp}
lv: Pārbauda Jūsu PHP instalāciju

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
lv: Izmanto SimpleSAMLphp kā identitātes piegādātāju

en: {core:no_state:report_header}
lv: Ziņojiet par šo kļūdu

en: {core:frontpage:link_saml2example}
lv: SAML 2.0 SP piemērs - testa pieslēgšanās caur Jūsu IDP

en: {core:no_state:cause_nocookie}
lv: Iespējams, interneta pārlūkā ir aizliegtas sīkdatnes.

en: {core:frontpage:about_header}
lv: Par SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:about_text}
lv: SimpleSAMLphp ir baigi foršs, kur par to var palasīt vairāk? Vairāk informācijas ir <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp Feide RnD blogā</a> pie <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
lv: Ja Jūs esat vienotas pieslēgšanās risinājuma izstrādātājs, Jūsu metadatu konfigurācijā ir kļūda. Pārbaudiet tos gan pie identitātes piegādātāja, gan pie servisa piegādātāja.

en: {core:no_cookie:retry}
lv: Mēģināt vēlreiz

en: {core:frontpage:useful_links_header}
lv: Derīgas saites instalācijai

en: {core:frontpage:metadata}
lv: Metadati

en: {core:frontpage:recommended}
lv: Ieteicams

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
lv: SimpleSAMLphp kā IdP priekš Google Apps for Education

en: {core:frontpage:tools}
lv: Rīki

en: {core:short_sso_interval:retry}
lv: Mēģināt pieslēgties vēlreiz

en: {core:no_cookie:description}
lv: Izskatās, ka Jūsu interneta pārlūkā ir aizliegtas sīkdatnes. Lūdzu pārbaudiet sava pārlūka uzstādījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: {core:frontpage:deprecated}
lv: Atcelts

en: You are logged in as administrator
lv: Jūs esat pieslēdzies kā administrators

en: Go back to the previous page and try again.
lv: Ejiet atpakaļ uz iepriekšējo lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: If this problem persists, you can report it to the system administrators.
lv: Ja problēma atkārtojas, varat ziņot sistēmas administratoriem.

en: Welcome
lv: Laipni lūdzam

en: SimpleSAMLphp configuration check
lv: SimpleSAMLphp konfigurācijas pārbaude

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
lv: Metadatu pārskats Jūsu instalācijā. Diagnosticēt metadatu failus

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
lv: XML uz SimpleSAMLphp metadatu konvertors

en: Required
lv: Obligāts

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
lv: Hostēta Shibboleth 1.3 servisa piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: About SimpleSAMLphp
lv: Par SimpleSAMLphp

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
lv: Hostēta SAML 2.0 servisa piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: Retry login
lv: Mēģināt pieslēgties vēlreiz

en: Required for LDAP
lv: Obligāts priekš LDAP

en: Close the web browser, and try again.
lv: Aizveriet interneta pārlūku un mēģiniet vēlreiz.

en: Federation
lv: Federācija

en: We were unable to locate the state information for the current request.
lv: Nav iespējams atrast stāvokļa informāciju šim pieprasījumam.

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
lv: Dzēst manas IdP izvēles IdP discovery servisos

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
lv: Visticamāk šī ir konfigurācijas problēma pie servisa piegādātāja vai identitātes piegādātāja.

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
lv: Konfigurēt Shibboleth 1.3 SP strādāt ar SimpleSAMLphp IdP

en: Using the back and forward buttons in the web browser.
lv: Interneta pārlūka pogu Uz priekšu un Atpakaļ lietošana.

en: Metadata not found
lv: Metadati nav atrasti

en: Missing cookie
lv: Trūkst sīkdatnes

en: Cookies may be disabled in the web browser.
lv: Iespējams, interneta pārlūkā ir aizliegtas sīkdatnes.

en: Opened the web browser with tabs saved from the previous session.
lv: Interneta pārlūka atvēršana ar saglabātām cilnēm no iepriekšējās sesijas.

en: Tools
lv: Rīki

en: Test configured authentication sources
lv: Testēt konfigurētos autentifikācijas avotus

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
lv: Izskatās, ka Jūsu interneta pārlūkā ir aizliegtas sīkdatnes. Lūdzu pārbaudiet sava pārlūka uzstādījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Installing SimpleSAMLphp
lv: Instalē SimpleSAMLphp

en: Deprecated
lv: Atcelts

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
lv: <strong>Apsveicu</strong>, Jūs esat veiksmīgi uzinstalējis SimpleSAMLphp.Šī ir Jūsu instalācijas sākuma lapa, kur varat atrast saites uz testu piemēriem, diagnostiku, metadatiem un dokumentāciju.

en: This error may be caused by:
lv: Kļūdu radījis:

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
lv: <strong>Jūs neizmantojat HTTPS</strong> - šifrētu komunikāciju ar lietotāju. HTTP ir labs testa nolūkiem, bet ražošanā jāizmanto HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Lasiet vairāk par SimpleSAMLphp uzturēšanu</a> ]

en: Metadata
lv: Metadati

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
lv: SimpleSAMLphp uzturēšana un konfigurēšana

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
lv: Saimniekdatora vārda, porta un protokola diagnostika

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
lv: Ja Jūs esat lietotājs un saņemat šo kļūdu, sekojot saitei kādā interneta lapā, Jums jāziņo par šo kļūdu lapas īpašniekam.

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
lv: Izmanto SimpleSAMLphp kā identitātes piegādātāju

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Suggestions for resolving this problem:
lv: Ieteikumi problēmas atrisināšanai:

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
lv: SimpleSAMLphp ir baigi foršs, kur par to var palasīt vairāk? Vairāk informācijas ir <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp Feide RnD blogā</a> pie <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
lv: Shibboleth 1.3 SP piemērs - testa pieslēgšanās caur Jūsu Shib IDP

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: SimpleSAMLphp installation page
lv: SimpleSAMLphp instalācijas lapa

en: Show metadata
lv: Rādīt metadatus

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
lv: SimpleSAMLphp kā IdP priekš Google Apps for Education

en: State information lost
lv: Stāvokļa informācija ir pazaudēta

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
lv: Hostēta SAML 2.0 identitātes piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
lv: OpenID piegādātāja vietne - Alfa versija (testa kods)

en: Required for Radius
lv: Obligāts priekš Radius

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
lv: Metadati šai entītijai nav atrasti:

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
lv: SAML 2.0 SP piemērs - testa pieslēgšanās caur Jūsu IDP

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
lv: Izmanto SimpleSAMLphp kā servisa piegādātāju

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
lv: Pēc pēdējās autentifikācijas ir pagājušas tikai dažas sekundes, tādēļ, iespējams, ir problēma ar servisa piegādātāju.

en: Recommended
lv: Ieteicams

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
lv: Ja Jūs esat vienotas pieslēgšanās risinājuma izstrādātājs, Jūsu metadatu konfigurācijā ir kļūda. Pārbaudiet tos gan pie identitātes piegādātāja, gan pie servisa piegādātāja.

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
lv: SimpleSAMLphp advancētās iespējas

en: Too short interval between single sign on events.
lv: Pārāk mazs intervāls starp pieslēgšanās notikumiem.

en: Checking your PHP installation
lv: Pārbauda Jūsu PHP instalāciju

en: The length of query parameters is limited by the PHP Suhosin extension. Please increase the suhosin.get.max_value_length option to at least 2048 bytes.
lv: Pieprasījuma parametru garumu ierobežo PHP Suhosin paplašinājums. Lūdzu palieliniet suhosin.get.max_value_length opciju līdz vismaz 2048 baitiem.

en: Useful links for your installation
lv: Derīgas saites instalācijai

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
lv: Hostēta Shibboleth 1.3 identitātes piegādātāja metadati (ģenerēti automātiski)

en: Login as administrator
lv: Pieslēgties kā administrators

en: Report this error
lv: Ziņojiet par šo kļūdu
