SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
af: Cron verslag

en: {cron:cron:ran_text}
af: Cron was aktief om

en: {cron:cron:cron_suggestion}
af: Hier is 'n voorbeeld vir 'n crontab lêer:

en: {cron:cron:run_text}
af: Begin cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
af: Kliek hier om 'n cron proses the begin:

en: {cron:cron:cron_info}
af: Cron is 'n manier om prosesse op 'n gereëlde basis te hardloop op unix sisteme.

en: {cron:cron:cron_result_title}
af: Hier is die resultaat vir die cron uitvoeringsproses:

en: {cron:cron:cron_header}
af: Cron resultaat bladsy

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
af: Cron is 'n manier om prosesse op 'n gereëlde basis te hardloop op unix sisteme.

en: Run cron:
af: Begin cron:

en: Cron ran at
af: Cron was aktief om

en: Cron report
af: Cron verslag

en: Here is a suggestion for a crontab file:
af: Hier is 'n voorbeeld vir 'n crontab lêer:

en: Click here to run the cron jobs:
af: Kliek hier om 'n cron proses the begin:

en: Here are the result for the cron job execution:
af: Hier is die resultaat vir die cron uitvoeringsproses:

en: Cron result page
af: Cron resultaat bladsy
