SimpleSAMLphp 1.15 - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
ar: تقرير كرون

en: {cron:cron:ran_text}
ar: كرون عمل علي

en: {cron:cron:cron_suggestion}
ar: اقتراح لملف كرونتاب

en: {cron:cron:run_text}
ar: أبدا

en: {cron:cron:cron_execution}
ar:  اضغط ليبدأ كرون بالعمل

en: {cron:cron:cron_info}
ar:   كرون هو وسيلة تشغيل متكرر علي يونيكس

en: {cron:cron:cron_result_title}
ar: نتائج بحث كرون

en: {cron:cron:cron_header}
ar: صفحة نتيجة كرون

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
ar:   كرون هو وسيلة تشغيل متكرر علي يونيكس

en: Run cron:
ar: أبدا

en: Cron ran at
ar: كرون عمل علي

en: Cron report
ar: تقرير كرون

en: Here is a suggestion for a crontab file:
ar: اقتراح لملف كرونتاب

en: Click here to run the cron jobs:
ar:  اضغط ليبدأ كرون بالعمل

en: Here are the result for the cron job execution:
ar: نتائج بحث كرون

en: Cron result page
ar: صفحة نتيجة كرون
