SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
cs: Hlášení cronu

en: {cron:cron:ran_text}
cs: Cron proběhl v

en: {cron:cron:cron_suggestion}
cs: Zde je návrh pro soubor crontab:

en: {cron:cron:run_text}
cs: Spusit cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
cs: Klikněte zde pro spuštění úkolů z cronu:

en: {cron:cron:cron_info}
cs: Cron je způsob spouštění pravidelných úkolů na unixových systémech.

en: {cron:cron:cron_result_title}
cs: Zde je výsledek úkolů spuštěných z cronu:

en: {cron:cron:cron_header}
cs: Stránka výsledků cronu

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
cs: Cron je způsob spouštění pravidelných úkolů na unixových systémech.

en: Run cron:
cs: Spusit cron:

en: Cron ran at
cs: Cron proběhl v

en: Cron report
cs: Hlášení cronu

en: Here is a suggestion for a crontab file:
cs: Zde je návrh pro soubor crontab:

en: Click here to run the cron jobs:
cs: Klikněte zde pro spuštění úkolů z cronu:

en: Here are the result for the cron job execution:
cs: Zde je výsledek úkolů spuštěných z cronu:

en: Cron result page
cs: Stránka výsledků cronu
