SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
el: Αναφορά cron

en: {cron:cron:ran_text}
el: Ημερομηνία και ώρα εκτέλεσης cron:

en: {cron:cron:cron_suggestion}
el: Προτεινόμενο αρχείο crontab:

en: {cron:cron:run_text}
el: Εκτέλεση cron

en: {cron:cron:cron_execution}
el: Κάντε κλικ εδώ για να εκτελέσετε τις εργασίες cron:

en: {cron:cron:cron_info}
el: Το cron επιτρέπει την εκτέλεση εργασιών ανά τακτά διαστήματα σε συστήματα UNIX.

en: {cron:cron:cron_result_title}
el: Αποτέλεσμα εκτέλεσης εργασίας cron:

en: {cron:cron:cron_header}
el: Πληροφορίες περιοδικών εργασιών cron

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
el: Το cron επιτρέπει την εκτέλεση εργασιών ανά τακτά διαστήματα σε συστήματα UNIX.

en: Run cron:
el: Εκτέλεση cron

en: Cron ran at
el: Ημερομηνία και ώρα εκτέλεσης cron:

en: Cron report
el: Αναφορά cron

en: Here is a suggestion for a crontab file:
el: Προτεινόμενο αρχείο crontab:

en: Click here to run the cron jobs:
el: Κάντε κλικ εδώ για να εκτελέσετε τις εργασίες cron:

en: Here are the result for the cron job execution:
el: Αποτέλεσμα εκτέλεσης εργασίας cron:

en: Cron result page
el: Πληροφορίες περιοδικών εργασιών cron
