SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
et: Croni raport

en: {cron:cron:ran_text}
et: Cron töötas

en: {cron:cron:cron_suggestion}
et: Siin on crontab faili soovitus:

en: {cron:cron:run_text}
et: Käivita croni töö:

en: {cron:cron:cron_execution}
et: Klõpsa siia croni töö käivitamiseks:

en: {cron:cron:cron_info}
et: Cron võimaldab Unix süsteemides regulaarselt ülesandeid täita.

en: {cron:cron:cron_result_title}
et: Siin on croni töö täitmise tulemus:

en: {cron:cron:cron_header}
et: Croni tulemuste lehekülg

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
et: Cron võimaldab Unix süsteemides regulaarselt ülesandeid täita.

en: Run cron:
et: Käivita croni töö:

en: Cron ran at
et: Cron töötas

en: Cron report
et: Croni raport

en: Here is a suggestion for a crontab file:
et: Siin on crontab faili soovitus:

en: Click here to run the cron jobs:
et: Klõpsa siia croni töö käivitamiseks:

en: Here are the result for the cron job execution:
et: Siin on croni töö täitmise tulemus:

en: Cron result page
et: Croni tulemuste lehekülg
