SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
eu: Cronen txostena

en: {cron:cron:ran_text}
eu: Cron noiz exekutatua

en: {cron:cron:cron_suggestion}
eu: Hona hemen crontab fitxategi baten iradokizuna:

en: {cron:cron:run_text}
eu: Cron exekutatu:

en: {cron:cron:cron_execution}
eu: Klikatu hemen cron zereginak exekutatzeko:

en: {cron:cron:cron_info}
eu: Cron UNIX sitemetan aldizkako zereginak exekutatzeko modu bat da.

en: {cron:cron:cron_result_title}
eu: Hona hemen cronen exekuzioan zereginen emaitzak:

en: {cron:cron:cron_header}
eu: Cronen emaitza orria

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
eu: Cron UNIX sitemetan aldizkako zereginak exekutatzeko modu bat da.

en: Run cron:
eu: Cron exekutatu:

en: Cron ran at
eu: Cron noiz exekutatua

en: Cron report
eu: Cronen txostena

en: Here is a suggestion for a crontab file:
eu: Hona hemen crontab fitxategi baten iradokizuna:

en: Click here to run the cron jobs:
eu: Klikatu hemen cron zereginak exekutatzeko:

en: Here are the result for the cron job execution:
eu: Hona hemen cronen exekuzioan zereginen emaitzak:

en: Cron result page
eu: Cronen emaitza orria
