SimpleSAMLphp 1.15 - en to he translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
he: דוח cron

en: {cron:cron:ran_text}
he: cron רץ ב

en: {cron:cron:cron_suggestion}
he: הצעה לקובץ crontab:

en: {cron:cron:run_text}
he: הרץ cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
he: לחץ כאן כדי להריץ את עבודות ה cron

en: {cron:cron:cron_info}
he: cron הוא הדרך להריץ עבודות בזמנים קבועים במערכות unix.

en: {cron:cron:cron_result_title}
he: הנה התוצאה של הרצת תהליך ה cron:

en: {cron:cron:cron_header}
he: דף תוצאות cron

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
he: cron הוא הדרך להריץ עבודות בזמנים קבועים במערכות unix.

en: Run cron:
he: הרץ cron:

en: Cron ran at
he: cron רץ ב

en: Cron report
he: דוח cron

en: Here is a suggestion for a crontab file:
he: הצעה לקובץ crontab:

en: Click here to run the cron jobs:
he: לחץ כאן כדי להריץ את עבודות ה cron

en: Here are the result for the cron job execution:
he: הנה התוצאה של הרצת תהליך ה cron:

en: Cron result page
he: דף תוצאות cron
