SimpleSAMLphp 1.15 - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
hr: Cron izvještaj

en: {cron:cron:ran_text}
hr: Cron je pokrenut u

en: {cron:cron:cron_suggestion}
hr: U nastavku je prijedlog sadržaja crontab datoteke:

en: {cron:cron:run_text}
hr: Pokreni cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
hr: Kliknite ovdje da biste pokrenuli izvršavanje cron zadataka:

en: {cron:cron:cron_info}
hr: Cron je mehanizam za periodičko pokretanje procesa na Unix operacijskim sustavima.

en: {cron:cron:cron_result_title}
hr: U nastavku su navedeni rezultati izvršavanja cron zadataka:

en: {cron:cron:cron_header}
hr: Cron rezultati

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
hr: Cron je mehanizam za periodičko pokretanje procesa na Unix operacijskim sustavima.

en: Run cron:
hr: Pokreni cron:

en: Cron ran at
hr: Cron je pokrenut u

en: Cron report
hr: Cron izvještaj

en: Here is a suggestion for a crontab file:
hr: U nastavku je prijedlog sadržaja crontab datoteke:

en: Click here to run the cron jobs:
hr: Kliknite ovdje da biste pokrenuli izvršavanje cron zadataka:

en: Here are the result for the cron job execution:
hr: U nastavku su navedeni rezultati izvršavanja cron zadataka:

en: Cron result page
hr: Cron rezultati
