SimpleSAMLphp 1.15 - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
hu: Cron jelentés.

en: {cron:cron:ran_text}
hu: A cron ekkor futott le:

en: {cron:cron:cron_suggestion}
hu: Javaslat crontab file-ra.

en: {cron:cron:run_text}
hu: Cron futás:

en: {cron:cron:cron_execution}
hu: Kattintson a cron futtatásához.

en: {cron:cron:cron_info}
hu: A cron egy módszer unix rendszereken parancsok rendszeres futtatására.

en: {cron:cron:cron_result_title}
hu: A cron lefutásának eredményei:

en: {cron:cron:cron_header}
hu: Cron futási eredmények

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
hu: A cron egy módszer unix rendszereken parancsok rendszeres futtatására.

en: Run cron:
hu: Cron futás:

en: Cron ran at
hu: A cron ekkor futott le:

en: Cron report
hu: Cron jelentés.

en: Here is a suggestion for a crontab file:
hu: Javaslat crontab file-ra.

en: Click here to run the cron jobs:
hu: Kattintson a cron futtatásához.

en: Here are the result for the cron job execution:
hu: A cron lefutásának eredményei:

en: Cron result page
hu: Cron futási eredmények
