SimpleSAMLphp 1.15 - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
ja: cronレポート

en: {cron:cron:ran_text}
ja: cronが実行された時刻

en: {cron:cron:cron_suggestion}
ja: crontabファイルの提案:

en: {cron:cron:run_text}
ja: cronを実行

en: {cron:cron:cron_execution}
ja: クリックしてcronジョブを実行:

en: {cron:cron:cron_info}
ja: cronはunixシステムで定期的に処理を実行します。

en: {cron:cron:cron_result_title}
ja: cronジョブの実行結果:

en: {cron:cron:cron_header}
ja: cron実行結果ページ

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
ja: cronはunixシステムで定期的に処理を実行します。

en: Run cron:
ja: cronを実行

en: Cron ran at
ja: cronを実行した時刻

en: Cron report
ja: cronレポート

en: Here is a suggestion for a crontab file:
ja: crontabファイルの提案:

en: Click here to run the cron jobs:
ja: クリックしてcronジョブを実行:

en: Here are the result for the cron job execution:
ja: cronジョブの実行結果:

en: Cron result page
ja: cron実行結果ページ
