SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
lt: Cron ataskaita

en: {cron:cron:ran_text}
lt: Cron vydytas

en: {cron:cron:cron_suggestion}
lt: Štai pasiūlymas crontab failui:

en: {cron:cron:run_text}
lt: Vykdyti cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
lt: Spragtelkite čia pradėti cron funkcijų vykdymą:

en: {cron:cron:cron_info}
lt: Cron tai priemonė reguliariai vykdyti užduotis unix sistemose.

en: {cron:cron:cron_result_title}
lt: Štai cron funkcijų vykdymo rezultatas:

en: {cron:cron:cron_header}
lt: Cron rezultatų puslapis

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
lt: Cron tai priemonė reguliariai vykdyti užduotis unix sistemose.

en: Run cron:
lt: Vykdyti cron:

en: Cron ran at
lt: Cron vydytas

en: Cron report
lt: Cron ataskaita

en: Here is a suggestion for a crontab file:
lt: Štai pasiūlymas crontab failui:

en: Click here to run the cron jobs:
lt: Spragtelkite čia pradėti cron funkcijų vykdymą:

en: Here are the result for the cron job execution:
lt: Štai cron funkcijų vykdymo rezultatas:

en: Cron result page
lt: Cron rezultatų puslapis
