SimpleSAMLphp 1.15 - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
lv: Cron atskaite

en: {cron:cron:ran_text}
lv: Cron darbojies

en: {cron:cron:cron_suggestion}
lv: Ieteikums crontab failam:

en: {cron:cron:run_text}
lv: Palaist cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
lv: Klikšķiniet te, lai palaistu cron darbus:

en: {cron:cron:cron_info}
lv: Cron paredzēts regulāru darbu iestatīšanai unix sistēmās.

en: {cron:cron:cron_result_title}
lv: Te ir cron darba rezultāts:

en: {cron:cron:cron_header}
lv: Cron rezultātu lapa

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
lv: Cron paredzēts regulāru darbu iestatīšanai unix sistēmās.

en: Run cron:
lv: Palaist cron:

en: Cron ran at
lv: Cron darbojies

en: Cron report
lv: Cron atskaite

en: Here is a suggestion for a crontab file:
lv: Ieteikums crontab failam:

en: Click here to run the cron jobs:
lv: Klikšķiniet te, lai palaistu cron darbus:

en: Here are the result for the cron job execution:
lv: Te ir cron darba rezultāts:

en: Cron result page
lv: Cron rezultātu lapa
