SimpleSAMLphp 1.15 - en to nb_NO translation catalogue (18 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
nb_NO: Cron rapport

en: {cron:cron:ran_text}
nb_NO: Cron kjørte

en: {cron:cron:cron_suggestion}
nb_NO: Her er et forslag til en crontab fil:

en: {cron:cron:run_text}
nb_NO: Kjør cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
nb_NO: Klikk her for å kjøre cron-jobbene:

en: {cron:cron:cron_info}
nb_NO: Cron er en måte å kjøre regulære jobber på unix-systemer.

en: {cron:cron:cron_result_title}
nb_NO: Her er resultatene fra kjøring av cron-jobben:

en: {cron:cron:cron_header}
nb_NO: Cron resultatside

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
nb_NO: Cron er en måte å kjøre regulære jobber på unix-systemer.

en: Run cron:
nb_NO: Kjør cron:

en: Cron ran at
nb_NO: Cron kjørte

en: Cron report
nb_NO: Cron rapport

en: Here is a suggestion for a crontab file:
nb_NO: Her er et forslag til en crontab fil:

en: Click here to run the cron jobs:
nb_NO: Klikk her for å kjøre cron-jobbene:

en: Here are the result for the cron job execution:
nb_NO: Her er resultatene fra kjøring av cron-jobben:

en: Cron result page
nb_NO: Cron resultatside

en: {cron:cron:link_cron}
nb_NO: Informasjon om cron

en: Cron module information page
nb_NO: Informasjon om cron
