SimpleSAMLphp 1.19 - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
nl: Cronmelding

en: {cron:cron:ran_text}
nl: Cron gestart op

en: {cron:cron:cron_suggestion}
nl: Dit is een suggestie voor een crontab bestand:

en: {cron:cron:run_text}
nl: Start cron

en: {cron:cron:cron_execution}
nl: Klik hier om de crontaken te starten:

en: {cron:cron:cron_info}
nl: Cron is een manier om periodiek taken uit te voeren op unix-systemen.

en: {cron:cron:cron_result_title}
nl: Hier is het resultaat van de crontaak-uitvoering:

en: {cron:cron:cron_header}
nl: Cron resultaatpagina

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
nl: Cron is een manier om periodiek taken uit te voeren op unix-systemen.

en: Run cron:
nl: Start cron:

en: Cron ran at
nl: Cron gestart op

en: Cron report
nl: Cronmelding

en: Here is a suggestion for a crontab file:
nl: Dit is een suggestie voor een crontab bestand:

en: Click here to run the cron jobs:
nl: Klik hier om de crontaken te starten:

en: Here are the result for the cron job execution:
nl: Hier is het resultaat van de crontaak-uitvoering:

en: Cron result page
nl: Cron resultaatpagina
