SimpleSAMLphp 1.15 - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
nn: Cron-rapport

en: {cron:cron:ran_text}
nn: Cron køyrde på tidspunkt

en: {cron:cron:cron_suggestion}
nn: Her er eit døme på crontab-fil:

en: {cron:cron:run_text}
nn: Køyr cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
nn: Klikk her for å køyra cron-jobb:

en: {cron:cron:cron_info}
nn: Cron er ein måte å køyra regelmessige jobbar på unix-system.

en: {cron:cron:cron_result_title}
nn: Her er resultata frå køyring av cron-jobben:

en: {cron:cron:cron_header}
nn: Cron resultatside

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
nn: Cron er ein måte å køyra regelmessige jobbar på unix-system.

en: Run cron:
nn: Køyr cron:

en: Cron ran at
nn: Cron køyrde på tidspunkt

en: Cron report
nn: Cron-rapport

en: Here is a suggestion for a crontab file:
nn: Her er eit døme på crontab-fil:

en: Click here to run the cron jobs:
nn: Klikk her for å køyra cron-jobb:

en: Here are the result for the cron job execution:
nn: Her er resultata frå køyring av cron-jobben:

en: Cron result page
nn: Cron resultatside

en: {cron:cron:link_cron}
nn: Informasjon om cron

en: Cron module information page
nn: Informasjon om cron
