SimpleSAMLphp 1.15 - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
ro: Raport <i>cron</i>

en: {cron:cron:ran_text}
ro: <i>Cron</i> a fost executat la

en: {cron:cron:cron_suggestion}
ro: Sugestie pentru un fișier <i>crontab</i>:

en: {cron:cron:run_text}
ro: Executați <i>cron/<i>:

en: {cron:cron:cron_execution}
ro: Apăsați aici pentru a executa sarcinile din <i>cron/<i>:

en: {cron:cron:cron_info}
ro: <i>Cron</i> este o modalitate folosită pe sisteme UNIX pentru a executa diferite sarcini în mod periodic.

en: {cron:cron:cron_result_title}
ro: Reezultatele executării sarcinilor din <i>cron</i>

en: {cron:cron:cron_header}
ro: Pagina cu rezultatele <i>cron</i>

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
ro: <i>Cron</i> este o modalitate folosită pe sisteme UNIX pentru a executa diferite sarcini în mod periodic.

en: Run cron:
ro: Executați <i>cron/<i>:

en: Cron ran at
ro: <i>Cron</i> a fost executat la

en: Cron report
ro: Raport <i>cron</i>

en: Here is a suggestion for a crontab file:
ro: Sugestie pentru un fișier <i>crontab</i>:

en: Click here to run the cron jobs:
ro: Apăsați aici pentru a executa sarcinile din <i>cron/<i>:

en: Here are the result for the cron job execution:
ro: Reezultatele executării sarcinilor din <i>cron</i>

en: Cron result page
ro: Pagina cu rezultatele <i>cron</i>
