SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
sl: Cron poročilo

en: {cron:cron:ran_text}
sl: Cron je bil zagnan ob:

en: {cron:cron:cron_suggestion}
sl: Primer crontab datoteke:

en: {cron:cron:run_text}
sl: Zaženi cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
sl: S klikom zaženi cron opravila:

en: {cron:cron:cron_info}
sl: Cron je orodje za periodično izvajanje opravil.

en: {cron:cron:cron_result_title}
sl: Rezultat cron opravila:

en: {cron:cron:cron_header}
sl: Stran z rezultati cron opravil

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
sl: Cron je orodje za periodično izvajanje opravil.

en: Run cron:
sl: Zaženi cron:

en: Cron ran at
sl: Cron je bil zagnan ob:

en: Cron report
sl: Cron poročilo

en: Here is a suggestion for a crontab file:
sl: Primer crontab datoteke:

en: Click here to run the cron jobs:
sl: S klikom zaženi cron opravila:

en: Here are the result for the cron job execution:
sl: Rezultat cron opravila:

en: Cron result page
sl: Stran z rezultati cron opravil
